MARBA ELECTRIC SERV S.R.L.
MARBA ELECTRIC SERV S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Arad, Arad, CUI 40429347. Cifră de afaceri 2025: 1.071.096 lei, 7 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40429347
- Denumire
- MARBA ELECTRIC SERV S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|02|85|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.01.2019
- Sediu
- COCORILOR, nr. 75, ap. 1, Municipiul Arad, Arad
- Activități autorizate (CAEN)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.071.096 lei (+71% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 800 lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2025 1,1 mil. lei · minim 2019 800 lei.
Rezultat net (lei): 2019 −45 mii lei · 2025 358,6 mii lei · maxim 2025 358,6 mii lei · minim 2019 −45 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 2 · 2025 7 · maxim 2021 9 · minim 2019 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.071.096 lei | 624.562 lei | 528.040 lei | 504.015 lei | 392.875 lei | 372.447 lei | 800 lei |
| Venituri totale | 1.083.655 lei | 638.165 lei | 561.619 lei | 457.621 lei | 513.981 lei | 431.559 lei | 800 lei |
| Cheltuieli totale | 697.284 lei | 578.552 lei | 548.887 lei | 441.309 lei | 503.972 lei | 451.091 lei | 45.749 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 358.641 lei | 45.672 lei | 7.452 lei | 11.272 lei | 6.079 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 23.265 lei | 44.957 lei |
| Rezultat net | 358.641 lei | 45.672 lei | 7.452 lei | 11.272 lei | 6.079 lei | -23.265 lei | -44.957 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 757.135 lei | 237.533 lei | 179.233 lei | 131.224 lei | 208.519 lei | 200.924 lei | 181.853 lei |
| Datorii | 401.632 lei | 228.146 lei | 194.023 lei | 116.170 lei | 182.260 lei | 128.059 lei | 226.610 lei |
| Capitaluri proprii | 334.124 lei | -24.517 lei | -68.971 lei | -61.009 lei | -61.943 lei | -68.022 lei | -44.757 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 7 | 7 | 7 | 7 | 9 | 7 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MARBA ELECTRIC SERV S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MARBA ELECTRIC SERV S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MARBA ELECTRIC SERV S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Arad, județul Arad (COCORILOR, nr. 75, ap. 1); numărul de înmatriculare e J|02|85|2019, din 15.01.2019.
Ce cifră de afaceri a avut MARBA ELECTRIC SERV S.R.L. în 2025?
1.071.096 lei, cu 71% peste 2024 (624.562 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 358.641 lei.
Câți salariați are MARBA ELECTRIC SERV S.R.L.?
7 salariați în medie în 2025 (7 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MARBA ELECTRIC SERV S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.