AMG INVESTMENT OPTIONS S.R.L.
AMG INVESTMENT OPTIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Afumați, Comuna Afumați, Ilfov, CUI 40417237. Cifră de afaceri 2025: 617.936 lei, 2 salariați. Date ON
Registru
- CUI
- 40417237
- Denumire
- AMG INVESTMENT OPTIONS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|132|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.01.2019
- Sediu
- TRANDAFIRULUI, nr. 6, camera 1, Sat Afumați, Comuna Afumați, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 2842 Fabricarea altor mașini-unelte n.c.a. · rev. 3
- 2899 Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a. · rev. 3
- 3312 Repararea și întreținerea mașinilor · rev. 3
- 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente · rev. 3
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
Arată toate (27)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 3
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor · rev. 3
- 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 3
- 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor · rev. 3
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
- 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
- 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie · rev. 3
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 617.936 lei (-44% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 147,7 mii lei · 2025 617,9 mii lei · maxim 2024 1,1 mil. lei · minim 2019 147,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 80,9 mii lei · 2025 192,1 mii lei · maxim 2024 484,1 mii lei · minim 2019 80,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 2 · 2025 2 · maxim 2019 2 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 617.936 lei | 1.101.860 lei | 448.305 lei | 251.543 lei | 155.844 lei | 347.971 lei | 147.718 lei |
| Venituri totale | 625.435 lei | 1.102.863 lei | 449.122 lei | 252.129 lei | 159.385 lei | 349.581 lei | 147.804 lei |
| Cheltuieli totale | 399.554 lei | 590.497 lei | 86.659 lei | 72.121 lei | 52.880 lei | 114.614 lei | 65.386 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 192.122 lei | 484.065 lei | 358.514 lei | 177.543 lei | 104.947 lei | 231.637 lei | 80.940 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 192.122 lei | 484.065 lei | 358.514 lei | 177.543 lei | 104.947 lei | 231.637 lei | 80.940 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 1.246.503 lei | 549.737 lei | 408.023 lei | 211.962 lei | 149.763 lei | 330.315 lei | 114.790 lei |
| Datorii | 1.049.341 lei | 65.432 lei | 20.955 lei | 34.179 lei | 26.802 lei | 17.538 lei | 33.650 lei |
| Capitaluri proprii | 197.162 lei | 484.305 lei | 387.068 lei | 177.783 lei | 122.961 lei | 312.777 lei | 81.140 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este AMG INVESTMENT OPTIONS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, AMG INVESTMENT OPTIONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul AMG INVESTMENT OPTIONS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Afumați, Comuna Afumați, județul Ilfov (TRANDAFIRULUI, nr. 6, camera 1); numărul de înmatriculare e J|23|132|2019, din 14.01.2019.
Ce cifră de afaceri a avut AMG INVESTMENT OPTIONS S.R.L. în 2025?
617.936 lei, cu 44% sub 2024 (1.101.860 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 192.122 lei.
Câți salariați are AMG INVESTMENT OPTIONS S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre AMG INVESTMENT OPTIONS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.