SAFETYSERVICE CENTER S.R.L.

SAFETYSERVICE CENTER S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita, CUI 40415953. Cifră de afaceri 2025: 2.906.641 lei, 15 salariați. Da

Registru

CUI
40415953
Denumire
SAFETYSERVICE CENTER S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|19|32|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
14.01.2019
Sediu
TIHADAR, nr. 4, ap. 10, Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita
Activități autorizate (CAEN)
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.906.641 lei (+8% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 1 mil. lei · 2025 2,9 mil. lei · maxim 2025 2,9 mil. lei · minim 2019 1 mil. lei.

Rezultat net (lei): 2019 74,4 mii lei · 2025 180,4 mii lei · maxim 2025 180,4 mii lei · minim 2021 14,9 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 12 · 2025 15 · maxim 2023 16 · minim 2020 11.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă2.906.641 lei2.700.854 lei2.247.603 lei1.902.242 lei1.439.426 lei1.123.396 lei1.025.744 lei
Venituri totale2.942.169 lei2.719.786 lei2.248.693 lei1.912.511 lei1.440.385 lei1.129.745 lei1.025.757 lei
Cheltuieli totale2.725.505 lei2.530.016 lei2.187.392 lei1.860.039 lei1.411.091 lei1.061.374 lei941.111 lei
Rezultat
Profit net180.386 lei107.027 lei41.522 lei33.761 lei14.890 lei57.989 lei74.388 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net180.386 lei107.027 lei41.522 lei33.761 lei14.890 lei57.989 lei74.388 lei
Bilanț
Active totale1.233.043 lei993.698 lei1.088.073 lei1.014.327 lei787.904 lei643.195 lei397.498 lei
Datorii797.068 lei738.108 lei888.842 lei856.618 lei640.237 lei510.618 lei322.910 lei
Capitaluri proprii435.975 lei255.590 lei199.231 lei157.709 lei147.667 lei132.577 lei74.588 lei
Oameni
Număr mediu de salariați15161615141112

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este SAFETYSERVICE CENTER S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, SAFETYSERVICE CENTER S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul SAFETYSERVICE CENTER S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Odorheiu Secuiesc, județul Harghita (TIHADAR, nr. 4, ap. 10); numărul de înmatriculare e J|19|32|2019, din 14.01.2019.

Ce cifră de afaceri a avut SAFETYSERVICE CENTER S.R.L. în 2025?

2.906.641 lei, cu 8% peste 2024 (2.700.854 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 180.386 lei.

Câți salariați are SAFETYSERVICE CENTER S.R.L.?

15 salariați în medie în 2025 (16 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre SAFETYSERVICE CENTER S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.