R.I.C.L. TOPO FIX & FIT S.R.L.
R.I.C.L. TOPO FIX & FIT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Slatina, Olt, CUI 40408573. Cifră de afaceri 2025: 375.100 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 40408573
- Denumire
- R.I.C.L. TOPO FIX & FIT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|28|66|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.01.2019
- Sediu
- PANSELELOR, nr. 19, Municipiul Slatina, Olt
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · rev. 2
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 375.100 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 250 mii lei · 2025 375,1 mii lei · maxim 2025 375,1 mii lei · minim 2021 250 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −40 lei · 2025 290,4 mii lei · maxim 2025 290,4 mii lei · minim 2024 −267,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 7 · 2025 1 · maxim 2022 8 · minim 2025 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 375.100 lei | — | 275.000 lei | 299.965 lei | 250.000 lei | — | — |
| Venituri totale | 375.100 lei | 5.605 lei | 276.206 lei | 299.965 lei | 252.790 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 73.420 lei | 272.705 lei | 252.175 lei | 281.331 lei | 223.715 lei | — | 40 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 290.427 lei | 0 lei | 21.281 lei | 15.647 lei | 26.575 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 267.100 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 40 lei |
| Rezultat net | 290.427 lei | -267.100 lei | 21.281 lei | 15.647 lei | 26.575 lei | 0 lei | -40 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 676.980 lei | 739.699 lei | 1.718.157 lei | 604.197 lei | 397.177 lei | 760 lei | 760 lei |
| Datorii | 589.389 lei | 942.536 lei | 1.653.894 lei | 561.215 lei | 369.842 lei | 0 lei | 0 lei |
| Capitaluri proprii | 87.591 lei | -202.837 lei | 64.263 lei | 42.982 lei | 27.335 lei | 760 lei | 760 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 5 | 5 | 8 | 7 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este R.I.C.L. TOPO FIX & FIT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, R.I.C.L. TOPO FIX & FIT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul R.I.C.L. TOPO FIX & FIT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Slatina, județul Olt (PANSELELOR, nr. 19); numărul de înmatriculare e J|28|66|2019, din 11.01.2019.
Ce cifră de afaceri a avut R.I.C.L. TOPO FIX & FIT S.R.L. în 2025?
375.100 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 290.427 lei.
Câți salariați are R.I.C.L. TOPO FIX & FIT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre R.I.C.L. TOPO FIX & FIT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.