VISUL BUNICILOR S.R.L.

VISUL BUNICILOR S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Șag, Comuna Șag, Timiș, CUI 40392671. Cifră de afaceri 2025: 1.097.758 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
40392671
Denumire
VISUL BUNICILOR S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|35|103|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
09.01.2019
Sediu
XI, nr. 34, Sat Șag, Comuna Șag, Timiș
Activități autorizate (CAEN)
  • 1084 Fabricarea condimentelor și ingredientelor · rev. 3
  • 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate · rev. 3
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. · rev. 3
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 3
  • 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
Arată toate (16)
  • 5611 Restaurante · rev. 3
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
  • 8694 Activități ale infirmierelor și moașelor · rev. 3
  • 8696 Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă · rev. 3
  • 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. · rev. 3
  • 8710 Activități ale centrelor de îngrijire medicală · rev. 3
  • 8730 Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane cu dizabilități aflate în incapacitate de a se îngriji singure · rev. 3
  • 8810 Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane cu dizabilități aflate în incapacitate de a se îngriji singure · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.097.758 lei (-51% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 278,4 mii lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2024 2,2 mil. lei · minim 2019 278,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 −29,3 mii lei · 2025 47,1 mii lei · maxim 2024 196,8 mii lei · minim 2023 −331,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 5 · 2025 4 · maxim 2024 9 · minim 2022 3.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă1.097.758 lei2.228.510 lei910.593 lei570.800 lei652.300 lei593.200 lei278.354 lei
Venituri totale1.097.819 lei2.302.431 lei1.102.223 lei629.354 lei658.635 lei595.685 lei279.951 lei
Cheltuieli totale1.033.945 lei2.057.779 lei1.424.566 lei632.058 lei513.669 lei403.190 lei306.441 lei
Rezultat
Profit net47.141 lei196.798 lei0 lei0 lei139.171 lei187.660 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei331.497 lei7.660 lei0 lei0 lei29.289 lei
Rezultat net47.141 lei196.798 lei-331.497 lei-7.660 lei139.171 lei187.660 lei-29.289 lei
Bilanț
Active totale808.678 lei432.010 lei655.223 lei478.739 lei584.427 lei274.248 lei90.279 lei
Datorii631.063 lei301.535 lei721.545 lei213.563 lei262.519 lei115.677 lei119.368 lei
Capitaluri proprii177.615 lei130.475 lei-66.324 lei265.174 lei272.834 lei158.571 lei-29.089 lei
Oameni
Număr mediu de salariați4973455

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este VISUL BUNICILOR S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, VISUL BUNICILOR S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul VISUL BUNICILOR S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Șag, Comuna Șag, județul Timiș (XI, nr. 34); numărul de înmatriculare e J|35|103|2019, din 09.01.2019.

Ce cifră de afaceri a avut VISUL BUNICILOR S.R.L. în 2025?

1.097.758 lei, cu 51% sub 2024 (2.228.510 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 47.141 lei.

Câți salariați are VISUL BUNICILOR S.R.L.?

4 salariați în medie în 2025 (9 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre VISUL BUNICILOR S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.