HAUSLINE S.R.L.-D.
HAUSLINE S.R.L.-D.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 40377612. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40377612
- Denumire
- HAUSLINE S.R.L.-D.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|18|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.01.2019
- Sediu
- MARAMUREȘULUI, nr. 85, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 2
- 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 2
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
Arată toate (25)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 2
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 2
- 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor · rev. 2
- 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere · rev. 2
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 2
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 2
- 4672 Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
- 4675 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 2
- 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 2
- 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor · rev. 2
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate · rev. 2
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate · rev. 2
- 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2024 · 6 bilanțuri
Financiar · 2019–2024 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 117 mii lei · 2022 3,5 mii lei · maxim 2019 117 mii lei · minim 2021 2,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 30,9 mii lei · 2024 −1,8 mii lei · maxim 2019 30,9 mii lei · minim 2020 −8,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | 3.513 lei | 2.529 lei | 23.800 lei | 117.007 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 3.513 lei | 2.529 lei | 23.803 lei | 117.040 lei |
| Cheltuieli totale | 1.800 lei | 800 lei | 3.268 lei | 3.127 lei | 31.898 lei | 82.718 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 140 lei | 0 lei | 0 lei | 30.852 lei |
| Pierdere netă | 1.800 lei | 800 lei | 0 lei | 674 lei | 8.809 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -1.800 lei | -800 lei | 140 lei | -674 lei | -8.809 lei | 30.852 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 53.992 lei | 53.992 lei | 53.992 lei | 69.683 lei | 71.814 lei | 80.977 lei |
| Datorii | 34.882 lei | 33.082 lei | 32.282 lei | 48.113 lei | 49.571 lei | 49.925 lei |
| Capitaluri proprii | 19.110 lei | 20.910 lei | 21.710 lei | 21.570 lei | 22.243 lei | 31.052 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este HAUSLINE S.R.L.-D. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, HAUSLINE S.R.L.-D. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul HAUSLINE S.R.L.-D.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (MARAMUREȘULUI, nr. 85); numărul de înmatriculare e J|12|18|2019, din 07.01.2019.
De unde vin datele despre HAUSLINE S.R.L.-D.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.