ANIAS BEAUTY POINT S.R.L.

ANIAS BEAUTY POINT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Strejnicu, Comuna Târgșoru Vechi, Prahova, CUI 40368975. Cifră de afaceri 2025: 627.727 lei, 2 salariați.

Registru

CUI
40368975
Denumire
ANIAS BEAUTY POINT S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|29|22|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
03.01.2019
Sediu
Magnoliei, nr. 2A, Sat Strejnicu, Comuna Târgșoru Vechi, Prahova
Activități autorizate (CAEN)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
  • 9621 Activități de coafură și frizerie · rev. 3
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare · rev. 3
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 627.727 lei (-34% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 359,3 mii lei · 2025 627,7 mii lei · maxim 2024 950,3 mii lei · minim 2021 135,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 185,8 mii lei · 2025 93,5 mii lei · maxim 2019 185,8 mii lei · minim 2022 −93,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 2 · 2025 2 · maxim 2019 2 · minim 2021 1.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă627.727 lei950.320 lei639.587 lei—135.256 lei279.144 lei359.349 lei
Venituri totale629.167 lei957.389 lei639.588 lei8 lei135.656 lei285.309 lei359.371 lei
Cheltuieli totale521.696 lei764.582 lei502.715 lei93.236 lei151.073 lei155.115 lei170.070 lei
Rezultat
Profit net93.504 lei170.826 lei130.605 lei0 lei0 lei127.500 lei185.793 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei93.228 lei16.610 lei0 lei0 lei
Rezultat net93.504 lei170.826 lei130.605 lei-93.228 lei-16.610 lei127.500 lei185.793 lei
Bilanț
Active totale1.276.029 lei910.573 lei618.722 lei213.108 lei348.008 lei356.770 lei198.561 lei
Datorii685.720 lei413.768 lei292.743 lei17.734 lei51.125 lei43.277 lei12.568 lei
Capitaluri proprii590.309 lei496.805 lei325.979 lei195.374 lei296.883 lei313.493 lei185.993 lei
Oameni
Număr mediu de salariați2211122

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este ANIAS BEAUTY POINT S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, ANIAS BEAUTY POINT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul ANIAS BEAUTY POINT S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Strejnicu, Comuna Târgșoru Vechi, județul Prahova (Magnoliei, nr. 2A); numărul de înmatriculare e J|29|22|2019, din 03.01.2019.

Ce cifră de afaceri a avut ANIAS BEAUTY POINT S.R.L. în 2025?

627.727 lei, cu 34% sub 2024 (950.320 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 93.504 lei.

Câți salariați are ANIAS BEAUTY POINT S.R.L.?

2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre ANIAS BEAUTY POINT S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.