EVENFALL S.R.L.

EVENFALL S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Timișoara, Timiș, CUI 40368932. Cifră de afaceri 2025: 68.380 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
40368932
Denumire
EVENFALL S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|35|27|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
03.01.2019
Sediu
ROMANILOR, nr. 6, et. 1, ap. 2, CAM 1, Municipiul Timișoara, Timiș
Activități autorizate (CAEN)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
  • 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
Arată toate (11)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
  • 7729 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. · rev. 2
  • 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 2
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional · rev. 2
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 68.380 lei (-81% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 2 mii lei · 2025 68,4 mii lei · maxim 2024 367,3 mii lei · minim 2022 2 mii lei.

Rezultat net (lei): 2021 −10 mii lei · 2025 6,8 mii lei · maxim 2024 71 mii lei · minim 2021 −10 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2024 2 · minim 2022 1.

Indicator20252024202320222021
Activitate
Cifră de afaceri netă68.380 lei367.256 lei173.040 lei1.950 lei—
Venituri totale68.380 lei367.256 lei173.040 lei21.950 lei0 lei
Cheltuieli totale60.457 lei280.892 lei169.555 lei18.052 lei10.044 lei
Rezultat
Profit net6.831 lei71.022 lei1.752 lei3.698 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei10.044 lei
Rezultat net6.831 lei71.022 lei1.752 lei3.698 lei-10.044 lei
Bilanț
Active totale83.754 lei132.913 lei62.093 lei36.880 lei—
Datorii26.483 lei66.285 lei66.487 lei43.026 lei9.844 lei
Capitaluri proprii57.271 lei66.628 lei-4.394 lei-6.146 lei-9.844 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1211—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este EVENFALL S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, EVENFALL S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul EVENFALL S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Timișoara, județul Timiș (ROMANILOR, nr. 6, et. 1, ap. 2, CAM 1); numărul de înmatriculare e J|35|27|2019, din 03.01.2019.

Ce cifră de afaceri a avut EVENFALL S.R.L. în 2025?

68.380 lei, cu 81% sub 2024 (367.256 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 6.831 lei.

Câți salariați are EVENFALL S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre EVENFALL S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.