COFETĂRIA LALOU S.R.L.
COFETĂRIA LALOU S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Brăila, Brăila, CUI 40360475. Cifră de afaceri 2025: 360.131 lei, 6 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40360475
- Denumire
- COFETĂRIA LALOU S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|09|949|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.12.2018
- Sediu
- GALAȚI, nr. 40, et. etaj, LOT.1, constructia C1, camera 1, Municipiul Brăila, Brăila
- Activități autorizate (CAEN)
- 1032 Fabricarea sucurilor de fructe și legume · rev. 3
- 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. · rev. 3
- 1052 Fabricarea înghețatei · rev. 3
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 3
- 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 3
- 1073 Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similar · rev. 3
Arată toate (17)
- 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase · rev. 3
- 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate · rev. 3
- 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. · rev. 3
- 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase · rev. 3
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 360.131 lei (+22% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 0 lei · 2025 360,1 mii lei · maxim 2021 543,9 mii lei · minim 2018 0 lei.
Rezultat net (lei): 2018 −325 lei · 2025 −32,8 mii lei · maxim 2019 144,4 mii lei · minim 2023 −136,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 0 · 2025 6 · maxim 2021 8 · minim 2019 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 360.131 lei | 295.831 lei | 230.243 lei | 538.891 lei | 543.906 lei | 357.841 lei | 252.303 lei | 0 lei |
| Venituri totale | 379.417 lei | 326.019 lei | 261.464 lei | 570.112 lei | 575.161 lei | 357.841 lei | 252.731 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 406.115 lei | 423.916 lei | 395.990 lei | 557.760 lei | 487.163 lei | 342.094 lei | 105.763 lei | 325 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 7.771 lei | 83.760 lei | 13.261 lei | 144.384 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 32.784 lei | 100.856 lei | 136.687 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 325 lei |
| Rezultat net | -32.784 lei | -100.856 lei | -136.687 lei | 7.771 lei | 83.760 lei | 13.261 lei | 144.384 lei | -325 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 260.161 lei | 287.367 lei | 368.609 lei | 615.643 lei | 563.408 lei | 449.329 lei | 613.090 lei | 375 lei |
| Datorii | 443.729 lei | 419.315 lei | 369.513 lei | 321.259 lei | 215.073 lei | 124.534 lei | 268.831 lei | 500 lei |
| Capitaluri proprii | -236.158 lei | -203.374 lei | -102.518 lei | 161.550 lei | 184.280 lei | 129.520 lei | 144.259 lei | -125 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 6 | 6 | 8 | 8 | 8 | 6 | 0 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este COFETĂRIA LALOU S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, COFETĂRIA LALOU S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul COFETĂRIA LALOU S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brăila, județul Brăila (GALAȚI, nr. 40, et. etaj, LOT.1, constructia C1, camera 1); numărul de înmatriculare e J|09|949|2018, din 28.12.2018.
Ce cifră de afaceri a avut COFETĂRIA LALOU S.R.L. în 2025?
360.131 lei, cu 22% peste 2024 (295.831 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 32.784 lei.
Câți salariați are COFETĂRIA LALOU S.R.L.?
6 salariați în medie în 2025 (6 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre COFETĂRIA LALOU S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.