PRAEDIUM INVESTMENTS S.R.L.
PRAEDIUM INVESTMENTS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 40350595. Cifră de afaceri 2025: 41.550 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40350595
- Denumire
- PRAEDIUM INVESTMENTS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|5518|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.12.2018
- Sediu
- TELEORMAN, nr. 13, et. 4, ap. 28, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 41.550 lei (+176% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 5,3 mii lei · 2025 41,6 mii lei · maxim 2025 41,6 mii lei · minim 2020 200 lei.
Rezultat net (lei): 2019 1,8 mii lei · 2025 25,2 mii lei · maxim 2025 25,2 mii lei · minim 2020 −4,4 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 41.550 lei | 15.029 lei | 3.600 lei | 14.300 lei | 32.363 lei | 200 lei | 5.300 lei |
| Venituri totale | 41.573 lei | 15.029 lei | 3.600 lei | 14.300 lei | 32.363 lei | 200 lei | 5.300 lei |
| Cheltuieli totale | 11.551 lei | 7.252 lei | 7.166 lei | 10.053 lei | 6.472 lei | 4.589 lei | 3.340 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 25.188 lei | 7.024 lei | 0 lei | 3.827 lei | 24.939 lei | 0 lei | 1.801 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 3.887 lei | 0 lei | 0 lei | 4.395 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 25.188 lei | 7.024 lei | -3.887 lei | 3.827 lei | 24.939 lei | -4.395 lei | 1.801 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 32.446 lei | 4.693 lei | 5.633 lei | 4.311 lei | 22.787 lei | 1.112 lei | 2.401 lei |
| Datorii | 3.881 lei | 1.316 lei | 9.280 lei | 244 lei | 242 lei | 3.506 lei | 400 lei |
| Capitaluri proprii | 28.565 lei | 3.377 lei | -3.647 lei | 4.067 lei | 22.545 lei | -2.394 lei | 2.001 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PRAEDIUM INVESTMENTS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PRAEDIUM INVESTMENTS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul PRAEDIUM INVESTMENTS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (TELEORMAN, nr. 13, et. 4, ap. 28); numărul de înmatriculare e J|12|5518|2018, din 21.12.2018.
Ce cifră de afaceri a avut PRAEDIUM INVESTMENTS S.R.L. în 2025?
41.550 lei, cu 176% peste 2024 (15.029 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 25.188 lei.
De unde vin datele despre PRAEDIUM INVESTMENTS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.