MAU PREMIUM RENTAL S.R.L.
MAU PREMIUM RENTAL S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Constanța, Constanța, CUI 40330717. Cifră de afaceri 2025: 215.378 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 40330717
- Denumire
- MAU PREMIUM RENTAL S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|3766|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.12.2018
- Sediu
- MICȘUNELELOR, nr. 9, bl. 17, sc. B, et. 2, ap. 30, Municipiul Constanța, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
- 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
Arată toate (8)
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 215.378 lei (-44% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 276,4 mii lei · 2025 215,4 mii lei · maxim 2024 385 mii lei · minim 2025 215,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 −119 lei · 2025 73,6 mii lei · maxim 2022 266,7 mii lei · minim 2018 −119 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 1 · maxim 2020 1 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 215.378 lei | 384.990 lei | 355.908 lei | 365.742 lei | 250.163 lei | 241.791 lei | 276.440 lei | — |
| Venituri totale | 220.944 lei | 385.019 lei | 355.914 lei | 501.892 lei | 250.164 lei | 241.805 lei | 276.451 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 145.400 lei | 268.340 lei | 138.258 lei | 230.434 lei | 125.395 lei | 26.308 lei | 17.914 lei | 119 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 73.607 lei | 109.803 lei | 214.167 lei | 266.690 lei | 122.267 lei | 209.656 lei | 250.243 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 119 lei |
| Rezultat net | 73.607 lei | 109.803 lei | 214.167 lei | 266.690 lei | 122.267 lei | 209.656 lei | 250.243 lei | -119 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 194.378 lei | 273.472 lei | 395.110 lei | 702.742 lei | 617.639 lei | 484.311 lei | 251.652 lei | 481 lei |
| Datorii | 48.754 lei | 115.389 lei | 180.743 lei | 22.227 lei | 35.393 lei | 24.332 lei | 1.328 lei | 400 lei |
| Capitaluri proprii | 145.624 lei | 158.083 lei | 214.367 lei | 680.515 lei | 582.246 lei | 459.979 lei | 250.324 lei | 81 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MAU PREMIUM RENTAL S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MAU PREMIUM RENTAL S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MAU PREMIUM RENTAL S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Constanța, județul Constanța (MICȘUNELELOR, nr. 9, bl. 17, sc. B, et. 2, ap. 30); numărul de înmatriculare e J|13|3766|2018, din 19.12.2018.
Ce cifră de afaceri a avut MAU PREMIUM RENTAL S.R.L. în 2025?
215.378 lei, cu 44% sub 2024 (384.990 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 73.607 lei.
Câți salariați are MAU PREMIUM RENTAL S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MAU PREMIUM RENTAL S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.