MRV BEAUTY STYLE S.R.L.
MRV BEAUTY STYLE S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Târgoviște, Dâmbovița, CUI 40315652. Cifră de afaceri 2025: 284.754 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 40315652
- Denumire
- MRV BEAUTY STYLE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|15|1734|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.12.2018
- Sediu
- LIBERTĂȚII, bl. A3, sc. A, et. PARTER, ap. 21/1, Municipiul Târgoviște, Dâmbovița
- Activități autorizate (CAEN)
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 284.754 lei (+71% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 40,7 mii lei · 2025 284,8 mii lei · maxim 2023 403,3 mii lei · minim 2019 40,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −16,2 mii lei · 2025 16,8 mii lei · maxim 2024 55,2 mii lei · minim 2022 −66,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 7 · 2025 3 · maxim 2020 8 · minim 2024 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 284.754 lei | 166.930 lei | 403.333 lei | 292.150 lei | 295.817 lei | 229.212 lei | 40.653 lei |
| Venituri totale | 284.876 lei | 232.598 lei | 422.581 lei | 319.990 lei | 331.647 lei | 343.980 lei | 54.316 lei |
| Cheltuieli totale | 265.189 lei | 175.694 lei | 393.562 lei | 383.180 lei | 365.728 lei | 375.970 lei | 70.035 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 16.837 lei | 55.231 lei | 24.984 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 66.124 lei | 37.083 lei | 34.147 lei | 16.241 lei |
| Rezultat net | 16.837 lei | 55.231 lei | 24.984 lei | -66.124 lei | -37.083 lei | -34.147 lei | -16.241 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 30.479 lei | 11.491 lei | 21.444 lei | 58.680 lei | 79.021 lei | 103.892 lei | 207.343 lei |
| Datorii | 85.611 lei | 83.459 lei | 82.974 lei | 145.195 lei | 96.527 lei | 49.685 lei | 226.668 lei |
| Capitaluri proprii | -56.344 lei | -73.180 lei | -128.411 lei | -153.396 lei | -87.272 lei | -50.188 lei | -16.052 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 7 | 7 | 7 | 8 | 7 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MRV BEAUTY STYLE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MRV BEAUTY STYLE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MRV BEAUTY STYLE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgoviște, județul Dâmbovița (LIBERTĂȚII, bl. A3, sc. A, et. PARTER, ap. 21/1); numărul de înmatriculare e J|15|1734|2018, din 17.12.2018.
Ce cifră de afaceri a avut MRV BEAUTY STYLE S.R.L. în 2025?
284.754 lei, cu 71% peste 2024 (166.930 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 16.837 lei.
Câți salariați are MRV BEAUTY STYLE S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MRV BEAUTY STYLE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.