NEW SPORT TREND S.R.L.

NEW SPORT TREND S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Cugir, Oraș Cugir, Alba, CUI 40309510. Cifră de afaceri 2025: 34.900 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
40309510
Denumire
NEW SPORT TREND S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|01|1375|2018
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
14.12.2018
Sediu
1 MAI, nr. 26, Loc. Cugir, Oraș Cugir, Alba
Activități autorizate (CAEN)
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 9311 Activități ale bazelor sportive · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 34.900 lei (+1645% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 77,4 mii lei · 2025 34,9 mii lei · maxim 2023 134,5 mii lei · minim 2024 2 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 40,2 mii lei · 2025 −44,9 mii lei · maxim 2019 40,2 mii lei · minim 2024 −82 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 2 · 2025 1 · maxim 2019 2 · minim 2021 1.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă34.900 lei2.000 lei134.500 lei19.023 lei65.028 lei8.839 lei77.366 lei
Venituri totale48.890 lei18.467 lei152.464 lei36.987 lei108.586 lei39.637 lei79.244 lei
Cheltuieli totale93.810 lei100.481 lei153.693 lei43.041 lei77.192 lei76.926 lei38.295 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei0 lei0 lei30.744 lei0 lei40.176 lei
Pierdere netă44.920 lei82.014 lei2.964 lei6.323 lei0 lei37.376 lei0 lei
Rezultat net-44.920 lei-82.014 lei-2.964 lei-6.323 lei30.744 lei-37.376 lei40.176 lei
Bilanț
Active totale73.982 lei76.719 lei115.593 lei128.107 lei178.420 lei177.408 lei221.453 lei
Datorii134.107 lei77.933 lei18.327 lei9.913 lei4.362 lei16.130 lei4.835 lei
Capitaluri proprii-134.055 lei-89.134 lei-7.121 lei-4.156 lei33.744 lei3.000 lei40.376 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1121122

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este NEW SPORT TREND S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, NEW SPORT TREND S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul NEW SPORT TREND S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Cugir, Oraș Cugir, județul Alba (1 MAI, nr. 26); numărul de înmatriculare e J|01|1375|2018, din 14.12.2018.

Ce cifră de afaceri a avut NEW SPORT TREND S.R.L. în 2025?

34.900 lei, cu 1645% peste 2024 (2.000 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 44.920 lei.

Câți salariați are NEW SPORT TREND S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre NEW SPORT TREND S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.