ITASERVERS S.R.L.
ITASERVERS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Șușturogi, Comuna Cetariu, Bihor, CUI 40307560. Cifră de afaceri 2025: 29.007 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 40307560
- Denumire
- ITASERVERS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|3160|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.12.2018
- Sediu
- ȘUȘTUROGIU, nr. 204, Sat Șușturogi, Comuna Cetariu, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 2
- 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire · rev. 2
- 2229 Fabricarea altor produse din material plastic · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului · rev. 2
Arată toate (29)
- 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte · rev. 2
- 4663 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții · rev. 2
- 4666 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou · rev. 2
- 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 5819 Alte activități de editare · rev. 2
- 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator · rev. 2
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
- 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2
- 9512 Repararea echipamentelor de comunicații · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 29.007 lei (-93% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 38,5 mii lei · 2025 29 mii lei · maxim 2023 408,7 mii lei · minim 2025 29 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 27 mii lei · 2025 −11,6 mii lei · maxim 2024 116 mii lei · minim 2025 −11,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 29.007 lei | 407.822 lei | 408.701 lei | 51.862 lei | 112.072 lei | 74.187 lei | 38.517 lei |
| Venituri totale | 29.007 lei | 407.822 lei | 408.701 lei | 51.862 lei | 112.072 lei | 74.187 lei | 38.517 lei |
| Cheltuieli totale | 40.578 lei | 270.006 lei | 366.419 lei | 18.245 lei | 41.872 lei | 10.512 lei | 10.368 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 0 lei | 115.952 lei | 36.131 lei | 32.295 lei | 66.838 lei | 61.449 lei | 26.993 lei |
| Pierdere netă | 11.571 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -11.571 lei | 115.952 lei | 36.131 lei | 32.295 lei | 66.838 lei | 61.449 lei | 26.993 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 93.889 lei | 203.655 lei | 172.028 lei | 143.465 lei | 131.113 lei | 85.182 lei | 27.204 lei |
| Datorii | 68.504 lei | 84.633 lei | 17.437 lei | 7.005 lei | 26.948 lei | 1.540 lei | 11 lei |
| Capitaluri proprii | 25.385 lei | 119.022 lei | 154.591 lei | 136.460 lei | 104.165 lei | 83.642 lei | 27.193 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ITASERVERS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ITASERVERS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ITASERVERS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Șușturogi, Comuna Cetariu, județul Bihor (ȘUȘTUROGIU, nr. 204); numărul de înmatriculare e J|05|3160|2018, din 14.12.2018.
Ce cifră de afaceri a avut ITASERVERS S.R.L. în 2025?
29.007 lei, cu 93% sub 2024 (407.822 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 11.571 lei.
Câți salariați are ITASERVERS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ITASERVERS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.