AUTODEL MOTORS SERVICES S.R.L.
AUTODEL MOTORS SERVICES S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Suceava, Suceava, CUI 40285241. Cifră de afaceri 2025: 25.785.577 lei, 17 salariați. Date ONRC
Registru
- CUI
- 40285241
- Denumire
- AUTODEL MOTORS SERVICES S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|1980|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.12.2018
- Sediu
- SOFIA VICOVEANCA, nr. 52, Municipiul Suceava, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor · rev. 3
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4673 Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
Arată toate (20)
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
- 6499 Alte intermedieri financiare n.c.a., exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
- 9532 Repararea și întreținerea motocicletelor · rev. 3
- 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 25.785.577 lei (+34% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 1,4 mil. lei · 2025 25,8 mil. lei · maxim 2025 25,8 mil. lei · minim 2019 1,4 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2019 −55,5 mii lei · 2025 599,2 mii lei · maxim 2023 722,8 mii lei · minim 2019 −55,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 2 · 2025 17 · maxim 2022 17 · minim 2019 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 25.785.577 lei | 19.291.363 lei | 15.433.489 lei | 13.976.520 lei | 12.543.988 lei | 6.100.352 lei | 1.437.797 lei |
| Venituri totale | 27.467.334 lei | 19.734.563 lei | 15.884.969 lei | 14.286.907 lei | 12.819.224 lei | 6.370.664 lei | 1.457.267 lei |
| Cheltuieli totale | 26.773.764 lei | 19.330.764 lei | 15.060.060 lei | 13.750.299 lei | 12.140.067 lei | 6.034.500 lei | 1.500.114 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 599.157 lei | 354.490 lei | 722.764 lei | 473.121 lei | 596.709 lei | 288.342 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 55.459 lei |
| Rezultat net | 599.157 lei | 354.490 lei | 722.764 lei | 473.121 lei | 596.709 lei | 288.342 lei | -55.459 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 7.685.164 lei | 5.599.629 lei | 2.785.116 lei | 2.068.553 lei | 2.334.135 lei | 557.183 lei | 512.771 lei |
| Datorii | 5.097.688 lei | 3.567.109 lei | 1.216.655 lei | 1.129.866 lei | 1.436.695 lei | 323.300 lei | 567.230 lei |
| Capitaluri proprii | 2.502.827 lei | 1.903.670 lei | 1.549.180 lei | 886.802 lei | 830.593 lei | 233.883 lei | -54.459 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 17 | 15 | 17 | 17 | 14 | 7 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este AUTODEL MOTORS SERVICES S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, AUTODEL MOTORS SERVICES S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul AUTODEL MOTORS SERVICES S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Suceava, județul Suceava (SOFIA VICOVEANCA, nr. 52); numărul de înmatriculare e J|33|1980|2018, din 11.12.2018.
Ce cifră de afaceri a avut AUTODEL MOTORS SERVICES S.R.L. în 2025?
25.785.577 lei, cu 34% peste 2024 (19.291.363 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 599.157 lei.
Câți salariați are AUTODEL MOTORS SERVICES S.R.L.?
17 salariați în medie în 2025 (15 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre AUTODEL MOTORS SERVICES S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.