ROVICLARPRO S.R.L.
ROVICLARPRO S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Bârsău, Comuna Hărău, Hunedoara, CUI 40283828. Cifră de afaceri 2025: 658.171 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 40283828
- Denumire
- ROVICLARPRO S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|20|1672|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.12.2018
- Sediu
- BÎRSĂU, nr. 78, Sat Bârsău, Comuna Hărău, Hunedoara
- Activități autorizate (CAEN)
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 658.171 lei (-19% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 37,8 mii lei · 2025 658,2 mii lei · maxim 2022 1,4 mil. lei · minim 2019 37,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 1,4 mii lei · 2025 1,5 mii lei · maxim 2022 34,5 mii lei · minim 2024 −18,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 0 · 2025 1 · maxim 2023 2 · minim 2019 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 658.171 lei | 808.267 lei | 1.007.527 lei | 1.395.893 lei | 1.179.334 lei | 439.645 lei | 37.846 lei |
| Venituri totale | 695.125 lei | 808.267 lei | 1.027.572 lei | 1.473.900 lei | 1.180.348 lei | 449.855 lei | 42.699 lei |
| Cheltuieli totale | 692.445 lei | 826.479 lei | 1.020.413 lei | 1.429.820 lei | 1.163.164 lei | 443.892 lei | 40.837 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 1.492 lei | 0 lei | 170 lei | 34.491 lei | 8.740 lei | 1.950 lei | 1.435 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 18.212 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.492 lei | -18.212 lei | 170 lei | 34.491 lei | 8.740 lei | 1.950 lei | 1.435 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 176.916 lei | 165.077 lei | 208.477 lei | 92.794 lei | 56.493 lei | 43.978 lei | 27.913 lei |
| Datorii | 145.794 lei | 135.447 lei | 160.636 lei | 45.123 lei | 43.313 lei | 40.393 lei | 26.278 lei |
| Capitaluri proprii | 31.122 lei | 29.630 lei | 47.841 lei | 47.671 lei | 13.180 lei | 3.585 lei | 1.635 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ROVICLARPRO S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ROVICLARPRO S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ROVICLARPRO S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Bârsău, Comuna Hărău, județul Hunedoara (BÎRSĂU, nr. 78); numărul de înmatriculare e J|20|1672|2018, din 11.12.2018.
Ce cifră de afaceri a avut ROVICLARPRO S.R.L. în 2025?
658.171 lei, cu 19% sub 2024 (808.267 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.492 lei.
Câți salariați are ROVICLARPRO S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ROVICLARPRO S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.