BM LEADER MARKETING & EVENTS S.R.L.
BM LEADER MARKETING & EVENTS S.R.L.: firmă în dizolvare sau lichidare din București Sectorul 1, București, CUI 40248685. Cifră de afaceri 2024: 67.846 lei, 1 sa
Registru
- CUI
- 40248685
- Denumire
- BM LEADER MARKETING & EVENTS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|17306|2018
- Stare în registru
- în dizolvare sau lichidare
- Data înmatriculării
- 04.12.2018
- Sediu
- DANIEL DANIELOPOLU, nr. 30-32, et. 4, CLĂDIREA ONE HERASTRAU OFFICE, CORP A, BIROUL 2, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 13.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2018–2024 · 7 bilanțuri
Financiar · 2018–2024 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 67.846 lei (-68% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 5,8 mii lei · 2024 67,8 mii lei · maxim 2023 211,3 mii lei · minim 2021 2,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 5,6 mii lei · 2024 −13,4 mii lei · maxim 2023 157,5 mii lei · minim 2021 −26,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2024 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 67.846 lei | 211.344 lei | 26.784 lei | 2.630 lei | 21.666 lei | 135.963 lei | 5.828 lei |
| Venituri totale | 67.850 lei | 211.373 lei | 26.794 lei | 2.649 lei | 21.690 lei | 135.963 lei | 5.828 lei |
| Cheltuieli totale | 81.237 lei | 51.798 lei | 41.112 lei | 29.290 lei | 24.367 lei | 11.692 lei | 10 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 0 lei | 157.484 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 121.361 lei | 5.643 lei |
| Pierdere netă | 13.387 lei | 0 lei | 14.585 lei | 26.667 lei | 2.872 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -13.387 lei | 157.484 lei | -14.585 lei | -26.667 lei | -2.872 lei | 121.361 lei | 5.643 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 6.397 lei | 122.306 lei | 20.057 lei | 2.339 lei | 11.264 lei | 51.041 lei | 7.418 lei |
| Datorii | 5.736 lei | 4.090 lei | 59.325 lei | 27.022 lei | 9.280 lei | 1.185 lei | 775 lei |
| Capitaluri proprii | 661 lei | 118.216 lei | -39.268 lei | -24.683 lei | 1.984 lei | 49.856 lei | 6.643 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BM LEADER MARKETING & EVENTS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, BM LEADER MARKETING & EVENTS S.R.L. figurează în dizolvare sau lichidare. La ANAF, pe 13.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul BM LEADER MARKETING & EVENTS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (DANIEL DANIELOPOLU, nr. 30-32, et. 4, CLĂDIREA ONE HERASTRAU OFFICE, CORP A, BIROUL 2); numărul de înmatriculare e J|40|17306|2018, din 04.12.2018.
Ce cifră de afaceri a avut BM LEADER MARKETING & EVENTS S.R.L. în 2024?
67.846 lei, cu 68% sub 2023 (211.344 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 13.387 lei.
Câți salariați are BM LEADER MARKETING & EVENTS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre BM LEADER MARKETING & EVENTS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (13.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.