S & Z COM 2013 SRL
S & Z COM 2013 SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 6, București, CUI 4021880. Cifră de afaceri 2025: 24.476.751 lei, 34 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 4021880
- Denumire
- S & Z COM 2013 SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|11980|1993
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.04.1993
- Sediu
- B-dul IULIU MANIU, nr. 51A, bl. G, sc. 1, et. 3, ap. 16, București Sectorul 6, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 3
- 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște · rev. 3
- 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile · rev. 3
- 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor · rev. 3
Arată toate (31)
- 4635 Comerț cu ridicata al produselor din tutun · rev. 3
- 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase · rev. 3
- 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente · rev. 3
- 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente · rev. 3
- 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 3
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
- 8292 Activități de ambalare · rev. 3
- 9699 Alte servicii personale n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 16.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 24.476.751 lei (-5% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 27,5 mil. lei · 2025 24,5 mil. lei · maxim 2020 31,3 mil. lei · minim 2025 24,5 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 1,2 mil. lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2022 2,1 mil. lei · minim 2023 1 mil. lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 34 · 2025 34 · maxim 2018 47 · minim 2024 30.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 24.476.751 lei | 25.684.779 lei | 26.694.377 lei | 25.480.482 lei | 28.927.757 lei | 31.258.963 lei | 30.751.671 lei | 30.907.240 lei | 29.641.217 lei | 27.652.901 lei | 27.484.648 lei |
| Venituri totale | 24.776.689 lei | 26.065.638 lei | 27.177.893 lei | 26.007.075 lei | 29.424.109 lei | 31.842.136 lei | 31.442.141 lei | 31.592.707 lei | 30.397.505 lei | 28.150.409 lei | 27.851.440 lei |
| Cheltuieli totale | 23.487.619 lei | 24.567.925 lei | 25.915.999 lei | 23.615.252 lei | 27.126.348 lei | 29.650.994 lei | 29.906.195 lei | 30.309.002 lei | 28.887.552 lei | 26.850.743 lei | 26.439.581 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 1.106.626 lei | 1.267.470 lei | 1.044.121 lei | 2.052.143 lei | 1.928.804 lei | 1.873.888 lei | 1.285.533 lei | 1.074.108 lei | 1.260.268 lei | 1.087.940 lei | 1.181.005 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.106.626 lei | 1.267.470 lei | 1.044.121 lei | 2.052.143 lei | 1.928.804 lei | 1.873.888 lei | 1.285.533 lei | 1.074.108 lei | 1.260.268 lei | 1.087.940 lei | 1.181.005 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 10.234.665 lei | 10.339.781 lei | 9.239.295 lei | 12.077.029 lei | 11.034.041 lei | 12.778.092 lei | 10.844.184 lei | 9.619.174 lei | 8.772.086 lei | 7.021.440 lei | 6.957.307 lei |
| Datorii | 928.210 lei | 2.142.286 lei | 2.294.910 lei | 801.832 lei | 1.802.761 lei | 2.096.087 lei | 2.036.067 lei | 2.102.399 lei | 2.327.619 lei | 1.837.240 lei | 2.124.205 lei |
| Capitaluri proprii | 9.306.455 lei | 8.197.495 lei | 6.944.385 lei | 11.275.197 lei | 9.231.280 lei | 10.682.005 lei | 8.808.117 lei | 7.516.775 lei | 6.444.467 lei | 5.184.200 lei | 4.833.102 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 34 | 30 | — | 37 | 40 | 43 | 46 | 47 | — | 45 | 34 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este S & Z COM 2013 SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, S & Z COM 2013 SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul S & Z COM 2013 SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 6, județul București (B-dul IULIU MANIU, nr. 51A, bl. G, sc. 1, et. 3, ap. 16); numărul de înmatriculare e J|40|11980|1993, din 29.04.1993.
Ce cifră de afaceri a avut S & Z COM 2013 SRL în 2025?
24.476.751 lei, cu 5% sub 2024 (25.684.779 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.106.626 lei.
Câți salariați are S & Z COM 2013 SRL?
34 salariați în medie în 2025 (30 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre S & Z COM 2013 SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.