BLASON INVEST S.R.L.
BLASON INVEST S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, Timiș, CUI 40187111. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40187111
- Denumire
- BLASON INVEST S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|4119|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.11.2018
- Sediu
- ION LUCA CARAGIALE, nr. 60B, ap. 1, CAMERA 1, Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 0128 Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic · rev. 2
- 0163 Activități după recoltare · rev. 2
- 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 2
- 2620 Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2
- 2630 Fabricarea echipamentelor de comunicații · rev. 2
- 2640 Fabricarea produselor electronice de larg consum · rev. 2
Arată toate (41)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 5811 Activități de editare a cărților · rev. 2
- 5812 Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare · rev. 2
- 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator · rev. 2
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
- 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 7911 Activități ale agențiilor turistice · rev. 2
- 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
- 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
- 9003 Activități de creație artistică · rev. 2
- 9004 Activități de gestionare a sălilor de spectacole · rev. 2
- 9101 Activități ale bibliotecilor și arhivelor · rev. 2
- 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2
- 9512 Repararea echipamentelor de comunicații · rev. 2
- 9521 Repararea aparatelor electronice de uz casnic · rev. 2
- 9522 Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină · rev. 2
- 9524 Repararea mobilei și a furniturilor casnice · rev. 2
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă: nu se raportează pentru acest tip de situație.
Rezultat net (lei): 2018 −209 lei · 2025 −50 lei · maxim 2022 −50 lei · minim 2019 −1,8 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 50 lei | 50 lei | 176 lei | 50 lei | 380 lei | 530 lei | 1.768 lei | 209 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 50 lei | 50 lei | 176 lei | 50 lei | 380 lei | 530 lei | 1.768 lei | 209 lei |
| Rezultat net | -50 lei | -50 lei | -176 lei | -50 lei | -380 lei | -530 lei | -1.768 lei | -209 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 2.187 lei | 2.287 lei | 2.337 lei | 273 lei | 423 lei | 303 lei | 140.333 lei | 841 lei |
| Datorii | 4.900 lei | 4.950 lei | 4.950 lei | 2.710 lei | 2.810 lei | 2.310 lei | 141.810 lei | 550 lei |
| Capitaluri proprii | -2.713 lei | -2.663 lei | -2.613 lei | -2.437 lei | -2.387 lei | -2.007 lei | -1.477 lei | 291 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BLASON INVEST S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, BLASON INVEST S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul BLASON INVEST S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, județul Timiș (ION LUCA CARAGIALE, nr. 60B, ap. 1, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|35|4119|2018, din 20.11.2018.
De unde vin datele despre BLASON INVEST S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.