POCRUIANU CONSTRUCT S.R.L.
POCRUIANU CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Zalău, Sălaj, CUI 40154866. Cifră de afaceri 2025: 85.904 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40154866
- Denumire
- POCRUIANU CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|31|912|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.11.2018
- Sediu
- EPISCOPIEI, nr. 13, Municipiul Zalău, Sălaj
- Activități autorizate (CAEN)
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 85.904 lei (-16% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 95,9 mii lei · 2025 85,9 mii lei · maxim 2022 155,4 mii lei · minim 2023 77,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −8,1 mii lei · 2025 −14,6 mii lei · maxim 2020 13,2 mii lei · minim 2021 −92,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 4 · 2025 1 · maxim 2020 4 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 85.904 lei | 101.724 lei | 77.716 lei | 155.402 lei | 81.572 lei | 95.907 lei | — |
| Venituri totale | 89.091 lei | 105.677 lei | 92.685 lei | 191.007 lei | 140.720 lei | 161.892 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 102.824 lei | 94.268 lei | 180.627 lei | 210.829 lei | 232.118 lei | 147.335 lei | 8.076 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 0 lei | 10.392 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 13.195 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 14.592 lei | 0 lei | 88.719 lei | 21.377 lei | 92.228 lei | 0 lei | 8.076 lei |
| Rezultat net | -14.592 lei | 10.392 lei | -88.719 lei | -21.377 lei | -92.228 lei | 13.195 lei | -8.076 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 36.048 lei | 23.777 lei | 65.239 lei | 81.527 lei | 129.935 lei | 380.664 lei | 229.387 lei |
| Datorii | 242.017 lei | 211.967 lei | 259.869 lei | 158.192 lei | 149.618 lei | 248.489 lei | 44.472 lei |
| Capitaluri proprii | -215.856 lei | -201.264 lei | -211.656 lei | -108.658 lei | -87.281 lei | 4.947 lei | -8.298 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 3 | 4 | 4 | 4 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este POCRUIANU CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, POCRUIANU CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul POCRUIANU CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Zalău, județul Sălaj (EPISCOPIEI, nr. 13); numărul de înmatriculare e J|31|912|2018, din 14.11.2018.
Ce cifră de afaceri a avut POCRUIANU CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
85.904 lei, cu 16% sub 2024 (101.724 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 14.592 lei.
Câți salariați are POCRUIANU CONSTRUCT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre POCRUIANU CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.