PNEUMO CENTER DANTEȘ S.R.L.
PNEUMO CENTER DANTEȘ S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Constanța, Constanța, CUI 40132060. Cifră de afaceri 2025: 210.036 lei, 1 salariați. Date ONRC, M
Registru
- CUI
- 40132060
- Denumire
- PNEUMO CENTER DANTEȘ S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|3177|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.11.2018
- Sediu
- MARAMUREȘ, nr. 90, et. P, scara de acces si camerele 1-4 in suprafata totala de 71,17 mp, Municipiul Constanța, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 8621 Activități de asistență medicală generală · rev. 3
- 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 3
- 8694 Activități ale infirmierelor și moașelor · rev. 3
- 8696 Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă · rev. 3
- 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 210.036 lei (+31% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 59,2 mii lei · 2025 210 mii lei · maxim 2025 210 mii lei · minim 2020 53,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 2,9 mii lei · 2025 93,4 mii lei · maxim 2025 93,4 mii lei · minim 2020 −11,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 210.036 lei | 159.737 lei | 174.487 lei | 96.900 lei | 85.701 lei | 53.380 lei | 59.242 lei |
| Venituri totale | 210.036 lei | 159.737 lei | 174.487 lei | 96.900 lei | 85.701 lei | 53.380 lei | 59.243 lei |
| Cheltuieli totale | 110.371 lei | 92.106 lei | 82.683 lei | 82.192 lei | 86.883 lei | 64.723 lei | 55.715 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 93.364 lei | 62.839 lei | 90.059 lei | 13.739 lei | 0 lei | 0 lei | 2.936 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 2.039 lei | 11.877 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 93.364 lei | 62.839 lei | 90.059 lei | 13.739 lei | -2.039 lei | -11.877 lei | 2.936 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 125.469 lei | 96.252 lei | 101.648 lei | 24.050 lei | 18.993 lei | 16.977 lei | 15.332 lei |
| Datorii | 31.865 lei | 33.173 lei | 11.526 lei | 23.987 lei | 32.669 lei | 28.614 lei | 12.196 lei |
| Capitaluri proprii | 93.604 lei | 63.079 lei | 90.122 lei | 63 lei | -13.676 lei | -11.637 lei | 3.136 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PNEUMO CENTER DANTEȘ S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, PNEUMO CENTER DANTEȘ S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul PNEUMO CENTER DANTEȘ S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Constanța, județul Constanța (MARAMUREȘ, nr. 90, et. P, scara de acces si camerele 1-4 in suprafata totala de 71,17 mp); numărul de înmatriculare e J|13|3177|2018, din 09.11.2018.
Ce cifră de afaceri a avut PNEUMO CENTER DANTEȘ S.R.L. în 2025?
210.036 lei, cu 31% peste 2024 (159.737 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 93.364 lei.
Câți salariați are PNEUMO CENTER DANTEȘ S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PNEUMO CENTER DANTEȘ S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.