STARDUST STUDIO S.R.L.
STARDUST STUDIO S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureș, Mureș, CUI 40114624. Cifră de afaceri 2025: 75.858 lei, 1 salariați. Date ON
Registru
- CUI
- 40114624
- Denumire
- STARDUST STUDIO S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|26|1685|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.11.2018
- Sediu
- ȘCOLII, nr. 6, Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureș, Mureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 7420 Activități fotografice · rev. 3
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 3
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 75.858 lei (-69% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 31,1 mii lei · 2025 75,9 mii lei · maxim 2024 246,4 mii lei · minim 2021 31,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 −26,7 mii lei · 2025 −62,1 mii lei · maxim 2024 148,9 mii lei · minim 2025 −62,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 2 · 2025 1 · maxim 2021 4 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 75.858 lei | 246.359 lei | 174.560 lei | 138.724 lei | 31.132 lei | — |
| Venituri totale | 103.225 lei | 261.944 lei | 199.693 lei | 187.682 lei | 164.187 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 164.634 lei | 110.547 lei | 141.142 lei | 181.600 lei | 190.021 lei | 26.697 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 148.933 lei | 56.807 lei | 5.550 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 62.143 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 26.172 lei | 26.697 lei |
| Rezultat net | -62.143 lei | 148.933 lei | 56.807 lei | 5.550 lei | -26.172 lei | -26.697 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 171.149 lei | 248.389 lei | 149.252 lei | 242.741 lei | 204.813 lei | 197.595 lei |
| Datorii | 29.361 lei | 27.603 lei | 61.840 lei | 187.014 lei | 125.941 lei | 224.254 lei |
| Capitaluri proprii | 96.316 lei | 158.459 lei | 9.526 lei | -47.281 lei | -52.831 lei | -26.659 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este STARDUST STUDIO S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, STARDUST STUDIO S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul STARDUST STUDIO S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureș, județul Mureș (ȘCOLII, nr. 6); numărul de înmatriculare e J|26|1685|2018, din 06.11.2018.
Ce cifră de afaceri a avut STARDUST STUDIO S.R.L. în 2025?
75.858 lei, cu 69% sub 2024 (246.359 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 62.143 lei.
Câți salariați are STARDUST STUDIO S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre STARDUST STUDIO S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.