URODENT SOVA MED S.R.L.
URODENT SOVA MED S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Roman, Neamț, CUI 40112461. Cifră de afaceri 2025: 194.854 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40112461
- Denumire
- URODENT SOVA MED S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|27|1085|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.11.2018
- Sediu
- CUZA VODĂ, bl. 13, sc. B, et. P, ap. 15, Municipiul Roman, Neamț
- Activități autorizate (CAEN)
- 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 2
- 8623 Activități de asistență stomatologică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 194.854 lei (+4% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 960 lei · 2025 194,9 mii lei · maxim 2021 258,9 mii lei · minim 2018 960 lei.
Rezultat net (lei): 2018 −10,3 mii lei · 2025 48,2 mii lei · maxim 2021 116,6 mii lei · minim 2018 −10,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 1 · maxim 2020 1 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 194.854 lei | 187.095 lei | 141.094 lei | 164.717 lei | 258.907 lei | 92.100 lei | 24.760 lei | 960 lei |
| Venituri totale | 195.024 lei | 187.102 lei | 141.100 lei | 164.724 lei | 258.910 lei | 92.100 lei | 24.760 lei | 960 lei |
| Cheltuieli totale | 141.349 lei | 166.892 lei | 112.967 lei | 117.779 lei | 139.743 lei | 52.856 lei | 18.491 lei | 11.235 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 48.238 lei | 14.709 lei | 26.935 lei | 45.545 lei | 116.630 lei | 37.496 lei | 5.526 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 10.304 lei |
| Rezultat net | 48.238 lei | 14.709 lei | 26.935 lei | 45.545 lei | 116.630 lei | 37.496 lei | 5.526 lei | -10.304 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 163.402 lei | 205.680 lei | 124.406 lei | 226.266 lei | 324.978 lei | 135.291 lei | 96.918 lei | 73.615 lei |
| Datorii | 114.922 lei | 190.730 lei | 89.217 lei | 178.881 lei | 208.138 lei | 102.373 lei | 101.496 lei | 83.719 lei |
| Capitaluri proprii | 48.480 lei | 14.950 lei | 35.189 lei | 47.385 lei | 116.840 lei | 32.918 lei | -4.578 lei | -10.104 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este URODENT SOVA MED S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, URODENT SOVA MED S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul URODENT SOVA MED S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Roman, județul Neamț (CUZA VODĂ, bl. 13, sc. B, et. P, ap. 15); numărul de înmatriculare e J|27|1085|2018, din 06.11.2018.
Ce cifră de afaceri a avut URODENT SOVA MED S.R.L. în 2025?
194.854 lei, cu 4% peste 2024 (187.095 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 48.238 lei.
Câți salariați are URODENT SOVA MED S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre URODENT SOVA MED S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.