YUP DEVELOPMENT S.R.L.
YUP DEVELOPMENT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj, CUI 40111865. Cifră de afaceri 2022: 104.985 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40111865
- Denumire
- YUP DEVELOPMENT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|4988|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.11.2018
- Sediu
- FELEACU, nr. 514, Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2022 · 5 bilanțuri
Financiar · 2018–2022 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2022, față de 2021.
În 2022, cifra de afaceri netă a fost 104.985 lei (+28% față de 2021).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 4,4 mii lei · 2022 105 mii lei · maxim 2022 105 mii lei · minim 2018 4,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 4,3 mii lei · 2022 95,4 mii lei · maxim 2022 95,4 mii lei · minim 2018 4,3 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 104.985 lei | 81.750 lei | 23.621 lei | 76.126 lei | 4.400 lei |
| Venituri totale | 104.985 lei | 81.788 lei | 23.621 lei | 77.026 lei | 4.400 lei |
| Cheltuieli totale | 7.102 lei | 29.292 lei | — | 29.066 lei | — |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 95.382 lei | 50.042 lei | 22.913 lei | 45.676 lei | 4.268 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 95.382 lei | 50.042 lei | 22.913 lei | 45.676 lei | 4.268 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 222.916 lei | 127.646 lei | 75.150 lei | 51.529 lei | 4.600 lei |
| Datorii | 4.435 lei | 4.547 lei | 2.093 lei | 1.385 lei | 132 lei |
| Capitaluri proprii | 218.481 lei | 123.099 lei | 73.057 lei | 50.144 lei | 4.468 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este YUP DEVELOPMENT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, YUP DEVELOPMENT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul YUP DEVELOPMENT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Feleacu, Comuna Feleacu, județul Cluj (FELEACU, nr. 514); numărul de înmatriculare e J|12|4988|2018, din 06.11.2018.
Ce cifră de afaceri a avut YUP DEVELOPMENT S.R.L. în 2022?
104.985 lei, cu 28% peste 2021 (81.750 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 95.382 lei.
De unde vin datele despre YUP DEVELOPMENT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2022). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.