SIBENOL LUK S.R.L.
SIBENOL LUK S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Gornești, Comuna Gornești, Mureș, CUI 40106583. Cifră de afaceri 2025: 56.912 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40106583
- Denumire
- SIBENOL LUK S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|26|1683|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.11.2018
- Sediu
- GORNEȘTI, nr. 360, Sat Gornești, Comuna Gornești, Mureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 1052 Fabricarea înghețatei · rev. 2
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 2
- 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 2
- 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne · rev. 2
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · rev. 2
Arată toate (19)
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 2
- 5229 Alte activități anexe transporturilor · rev. 2
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 2
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 2
- 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 56.912 lei (+8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 5,1 mii lei · 2025 56,9 mii lei · maxim 2023 74,6 mii lei · minim 2019 5,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 0 lei · 2025 20,7 mii lei · maxim 2020 29,2 mii lei · minim 2019 −3,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 56.912 lei | 52.872 lei | 74.602 lei | fără bilanț | fără bilanț | 60.823 lei | 5.117 lei | — |
| Venituri totale | 61.095 lei | 55.072 lei | 74.604 lei | fără bilanț | fără bilanț | 60.823 lei | 5.119 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 36.977 lei | 25.700 lei | 61.685 lei | fără bilanț | fără bilanț | 29.799 lei | 8.266 lei | — |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 20.722 lei | 25.237 lei | 11.861 lei | fără bilanț | fără bilanț | 29.199 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 3.301 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 20.722 lei | 25.237 lei | 11.861 lei | fără bilanț | fără bilanț | 29.199 lei | -3.301 lei | 0 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 72.942 lei | 54.121 lei | 27.093 lei | fără bilanț | fără bilanț | 29.671 lei | 4.651 lei | 1.700 lei |
| Datorii | 5.063 lei | 10.167 lei | 8.376 lei | fără bilanț | fără bilanț | 3.573 lei | 7.752 lei | 1.500 lei |
| Capitaluri proprii | 67.879 lei | 43.954 lei | 18.717 lei | fără bilanț | fără bilanț | 26.098 lei | -3.101 lei | 200 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | fără bilanț | fără bilanț | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SIBENOL LUK S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SIBENOL LUK S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul SIBENOL LUK S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Gornești, Comuna Gornești, județul Mureș (GORNEȘTI, nr. 360); numărul de înmatriculare e J|26|1683|2018, din 05.11.2018.
Ce cifră de afaceri a avut SIBENOL LUK S.R.L. în 2025?
56.912 lei, cu 8% peste 2024 (52.872 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 20.722 lei.
De unde vin datele despre SIBENOL LUK S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.