ANE. LAU. INSTAL. CONSTRUCT S.R.L.
ANE. LAU. INSTAL. CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Romanii de Jos, Oraș Horezu, Vâlcea, CUI 40106346. Cifră de afaceri 2025: 5.678 lei, 1 salariați.
Registru
- CUI
- 40106346
- Denumire
- ANE. LAU. INSTAL. CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|38|931|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.11.2018
- Sediu
- MĂNĂSTIRII, nr. 117, Sat Romanii de Jos, Oraș Horezu, Vâlcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 5.678 lei (-98% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 26 mii lei · 2025 5,7 mii lei · maxim 2022 340,1 mii lei · minim 2025 5,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 16,6 mii lei · 2025 −61,7 mii lei · maxim 2022 95,3 mii lei · minim 2025 −61,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2025 1 · maxim 2024 4 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 5.678 lei | 299.915 lei | 253.073 lei | 340.119 lei | 46.815 lei | 142.550 lei | 60.000 lei | 26.000 lei |
| Venituri totale | 5.678 lei | 299.915 lei | 253.124 lei | 340.235 lei | 46.815 lei | 142.550 lei | 76.000 lei | 26.000 lei |
| Cheltuieli totale | 67.360 lei | 309.541 lei | 220.999 lei | 241.730 lei | 37.996 lei | 79.741 lei | 109.495 lei | 8.647 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 29.787 lei | 95.341 lei | 8.351 lei | 61.383 lei | 0 lei | 16.573 lei |
| Pierdere netă | 61.739 lei | 13.605 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 34.255 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -61.739 lei | -13.605 lei | 29.787 lei | 95.341 lei | 8.351 lei | 61.383 lei | -34.255 lei | 16.573 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 108.123 lei | 154.258 lei | 192.821 lei | 114.385 lei | 28.968 lei | 68.055 lei | 38 lei | 19.297 lei |
| Datorii | 183.265 lei | 167.661 lei | 162.832 lei | 18.843 lei | 20.417 lei | 24.154 lei | 17.520 lei | 2.524 lei |
| Capitaluri proprii | -75.142 lei | -13.403 lei | 29.989 lei | 95.542 lei | 8.551 lei | 43.901 lei | -17.482 lei | 16.773 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 4 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ANE. LAU. INSTAL. CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ANE. LAU. INSTAL. CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ANE. LAU. INSTAL. CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Romanii de Jos, Oraș Horezu, județul Vâlcea (MĂNĂSTIRII, nr. 117); numărul de înmatriculare e J|38|931|2018, din 05.11.2018.
Ce cifră de afaceri a avut ANE. LAU. INSTAL. CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
5.678 lei, cu 98% sub 2024 (299.915 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 61.739 lei.
Câți salariați are ANE. LAU. INSTAL. CONSTRUCT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ANE. LAU. INSTAL. CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.