HOME NAILS S.R.L.
HOME NAILS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Florești, Comuna Florești, Cluj, CUI 40063261. Cifră de afaceri 2025: 10.120 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40063261
- Denumire
- HOME NAILS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|4868|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.10.2018
- Sediu
- EROILOR, nr. 190B, bl. Corp C8, ap. 11, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 3250 Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice · rev. 3
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
Arată toate (37)
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 3
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea · rev. 3
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 4761 Comerț cu amănuntul al cărților · rev. 3
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
- 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive · rev. 3
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
- 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice · rev. 3
- 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 9621 Activități de coafură și frizerie · rev. 3
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 10.120 lei (-36% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 2,5 mii lei · 2025 10,1 mii lei · maxim 2019 89,3 mii lei · minim 2018 2,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 214 lei · 2025 −6,3 mii lei · maxim 2019 44,8 mii lei · minim 2025 −6,3 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 10.120 lei | 15.842 lei | 2.780 lei | 3.960 lei | 7.100 lei | 12.921 lei | 89.291 lei | 2.455 lei |
| Venituri totale | 10.120 lei | 15.842 lei | 2.780 lei | 3.960 lei | 7.448 lei | 27.500 lei | 89.291 lei | 2.455 lei |
| Cheltuieli totale | 16.433 lei | 18.339 lei | 8.963 lei | 4.379 lei | 8.340 lei | 27.964 lei | 41.784 lei | 2.167 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 44.828 lei | 214 lei |
| Pierdere netă | 6.313 lei | 2.497 lei | 6.183 lei | 535 lei | 1.113 lei | 998 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -6.313 lei | -2.497 lei | -6.183 lei | -535 lei | -1.113 lei | -998 lei | 44.828 lei | 214 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 17.077 lei | 23.390 lei | 26.285 lei | 34.460 lei | 42.257 lei | 50.845 lei | 68.070 lei | 1.303 lei |
| Datorii | 0 lei | 0 lei | 398 lei | 2.390 lei | 9.652 lei | 17.127 lei | 22.828 lei | 889 lei |
| Capitaluri proprii | 17.077 lei | 23.390 lei | 25.887 lei | 32.070 lei | 32.605 lei | 33.718 lei | 45.242 lei | 414 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este HOME NAILS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, HOME NAILS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul HOME NAILS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Florești, Comuna Florești, județul Cluj (EROILOR, nr. 190B, bl. Corp C8, ap. 11); numărul de înmatriculare e J|12|4868|2018, din 26.10.2018.
Ce cifră de afaceri a avut HOME NAILS S.R.L. în 2025?
10.120 lei, cu 36% sub 2024 (15.842 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 6.313 lei.
De unde vin datele despre HOME NAILS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.