LISAROMANA DRIVE S.R.L.
LISAROMANA DRIVE S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 40048334. Cifră de afaceri 2025: 42.936 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40048334
- Denumire
- LISAROMANA DRIVE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|4806|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.10.2018
- Sediu
- CODRU DRĂGUȘANU, nr. 7, ap. 2, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4932 Transporturi cu taxiuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 42.936 lei (+62% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 24,9 mii lei · 2025 42,9 mii lei · maxim 2025 42,9 mii lei · minim 2019 24,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −4 mii lei · 2025 13,7 mii lei · maxim 2020 17,3 mii lei · minim 2019 −4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 42.936 lei | 26.448 lei | 28.670 lei | 36.375 lei | 31.486 lei | 33.821 lei | 24.916 lei |
| Venituri totale | 43.373 lei | 28.690 lei | 28.775 lei | 36.375 lei | 33.436 lei | 41.550 lei | 25.916 lei |
| Cheltuieli totale | 27.133 lei | 29.844 lei | 15.318 lei | 20.946 lei | 16.255 lei | 23.280 lei | 29.125 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 13.656 lei | 0 lei | 11.412 lei | 14.502 lei | 17.093 lei | 17.267 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 1.154 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 3.987 lei |
| Rezultat net | 13.656 lei | -1.154 lei | 11.412 lei | 14.502 lei | 17.093 lei | 17.267 lei | -3.987 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 49.794 lei | 35.771 lei | 36.924 lei | 46.191 lei | 31.800 lei | 16.480 lei | 6.491 lei |
| Datorii | 368 lei | 0 lei | 0 lei | 1.116 lei | 1.227 lei | 1.051 lei | 10.278 lei |
| Capitaluri proprii | 49.426 lei | 35.771 lei | 36.924 lei | 45.075 lei | 30.573 lei | 13.479 lei | -3.787 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LISAROMANA DRIVE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, LISAROMANA DRIVE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul LISAROMANA DRIVE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (CODRU DRĂGUȘANU, nr. 7, ap. 2); numărul de înmatriculare e J|12|4806|2018, din 24.10.2018.
Ce cifră de afaceri a avut LISAROMANA DRIVE S.R.L. în 2025?
42.936 lei, cu 62% peste 2024 (26.448 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 13.656 lei.
De unde vin datele despre LISAROMANA DRIVE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.