PAU BEAUTYS EVOLUTIONS S.R.L.
PAU BEAUTYS EVOLUTIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Suceava, Suceava, CUI 40033767. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40033767
- Denumire
- PAU BEAUTYS EVOLUTIONS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|1586|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.10.2018
- Sediu
- FLORILOR, nr. 11 A, bl. 11 A, ap. 120, Municipiul Suceava, Suceava
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 12,9 mii lei · 2024 6,3 mii lei · maxim 2019 79,2 mii lei · minim 2024 6,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 12,5 mii lei · 2025 −56 lei · maxim 2019 58,8 mii lei · minim 2022 −23,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2023 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | 6.269 lei | 14.028 lei | 23.362 lei | 40.897 lei | 38.559 lei | 79.243 lei | 12.909 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 6.269 lei | 14.028 lei | 23.362 lei | 40.897 lei | 38.559 lei | 79.243 lei | 12.909 lei |
| Cheltuieli totale | 56 lei | 3.444 lei | 26.460 lei | 46.779 lei | 30.419 lei | 18.039 lei | 18.088 lei | — |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 2.382 lei | 0 lei | 0 lei | 9.251 lei | 19.452 lei | 58.777 lei | 12.522 lei |
| Pierdere netă | 56 lei | 0 lei | 12.808 lei | 23.913 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -56 lei | 2.382 lei | -12.808 lei | -23.913 lei | 9.251 lei | 19.452 lei | 58.777 lei | 12.522 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 2.652 lei | 5.226 lei | 5.844 lei | 17.499 lei | 37.298 lei | 28.555 lei | 52.285 lei | 13.109 lei |
| Datorii | 0 lei | 2.519 lei | 5.519 lei | 4.366 lei | 252 lei | 760 lei | 1.838 lei | 387 lei |
| Capitaluri proprii | 2.652 lei | 2.707 lei | 325 lei | 13.133 lei | 37.046 lei | 27.795 lei | 50.447 lei | 12.722 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PAU BEAUTYS EVOLUTIONS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, PAU BEAUTYS EVOLUTIONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul PAU BEAUTYS EVOLUTIONS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Suceava, județul Suceava (FLORILOR, nr. 11 A, bl. 11 A, ap. 120); numărul de înmatriculare e J|33|1586|2018, din 22.10.2018.
De unde vin datele despre PAU BEAUTYS EVOLUTIONS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.