SPADESDOU S.R.L.
SPADESDOU S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Văleni, Comuna Văleni, Vaslui, CUI 40032800. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40032800
- Denumire
- SPADESDOU S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|37|714|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.10.2018
- Sediu
- VĂLENI, nr. 125, Sat Văleni, Comuna Văleni, Vaslui
- Activități autorizate (CAEN)
- 1412 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru · rev. 2
- 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) · rev. 2
- 1414 Fabricarea de articole de lenjerie de corp · rev. 2
- 1419 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. · rev. 2
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 2
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (7)
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 195,7 mii lei · 2022 965 lei · maxim 2020 3,6 mil. lei · minim 2022 965 lei.
Rezultat net (lei): 2018 −151,3 mii lei · 2025 −194 lei · maxim 2020 334,5 mii lei · minim 2018 −151,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 67 · 2021 24 · maxim 2018 67 · minim 2021 24.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | 965 lei | 1.298.847 lei | 3.635.374 lei | 2.630.592 lei | 195.692 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 11.565 lei | 1.587.743 lei | 4.147.930 lei | 3.113.795 lei | 195.692 lei |
| Cheltuieli totale | 194 lei | — | 3.475 lei | 7.347 lei | 1.488.459 lei | 3.779.029 lei | 2.990.302 lei | 344.990 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 3.900 lei | 81.004 lei | 334.482 lei | 94.700 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 194 lei | 0 lei | 3.475 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 151.255 lei |
| Rezultat net | -194 lei | 0 lei | -3.475 lei | 3.900 lei | 81.004 lei | 334.482 lei | 94.700 lei | -151.255 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 240.293 lei | 578.646 lei | 274.115 lei | 277.735 lei | 294.095 lei | 580.448 lei | 202.239 lei | 51.955 lei |
| Datorii | 240.286 lei | 379.137 lei | 249.042 lei | 249.187 lei | 269.447 lei | 302.321 lei | 258.594 lei | 203.010 lei |
| Capitaluri proprii | 7 lei | 199.509 lei | 25.073 lei | 28.548 lei | 24.648 lei | 278.127 lei | -56.355 lei | -151.055 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 24 | 30 | 35 | 67 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SPADESDOU S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SPADESDOU S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul SPADESDOU S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Văleni, Comuna Văleni, județul Vaslui (VĂLENI, nr. 125); numărul de înmatriculare e J|37|714|2018, din 22.10.2018.
De unde vin datele despre SPADESDOU S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.