MUNVAS SENTOSA S.R.L.
MUNVAS SENTOSA S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Pufești, Comuna Pufești, Vrancea, CUI 40026689. Cifră de afaceri 2025: 134.891 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF
Registru
- CUI
- 40026689
- Denumire
- MUNVAS SENTOSA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|39|827|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.10.2018
- Sediu
- PUFEȘTI, Sat Pufești, Comuna Pufești, Vrancea
- Activități autorizate (CAEN)
- 0163 Activități după recoltare și pregătirea semințelor · rev. 3
- 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. · rev. 3
- 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 134.891 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 17,6 mii lei · 2025 134,9 mii lei · maxim 2022 189,2 mii lei · minim 2020 17,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 −2,1 mii lei · 2025 429 lei · maxim 2021 15,4 mii lei · minim 2023 −12 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 5 · 2025 1 · maxim 2020 5 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 134.891 lei | — | 93.739 lei | 189.223 lei | 126.319 lei | 17.593 lei | — | — |
| Venituri totale | 294.856 lei | 40.719 lei | 179.719 lei | 371.941 lei | 320.430 lei | 130.498 lei | 9.845 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 294.360 lei | 32.056 lei | 190.768 lei | 369.167 lei | 304.124 lei | 118.942 lei | 12.263 lei | 2.076 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 429 lei | 8.663 lei | 0 lei | 835 lei | 15.423 lei | 11.556 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 11.986 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 2.418 lei | 2.076 lei |
| Rezultat net | 429 lei | 8.663 lei | -11.986 lei | 835 lei | 15.423 lei | 11.556 lei | -2.418 lei | -2.076 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 215.540 lei | 81.188 lei | 112.616 lei | 191.474 lei | 242.962 lei | 203.499 lei | 213.940 lei | 250 lei |
| Datorii | 173.993 lei | 16.951 lei | 28.322 lei | 66.214 lei | 89.558 lei | 43.143 lei | 40.646 lei | 2.326 lei |
| Capitaluri proprii | 20.626 lei | 20.196 lei | 11.534 lei | 23.520 lei | 22.684 lei | 7.262 lei | -4.294 lei | -2.076 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 5 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MUNVAS SENTOSA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MUNVAS SENTOSA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MUNVAS SENTOSA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Pufești, Comuna Pufești, județul Vrancea (PUFEȘTI); numărul de înmatriculare e J|39|827|2018, din 19.10.2018.
Ce cifră de afaceri a avut MUNVAS SENTOSA S.R.L. în 2025?
134.891 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 429 lei.
Câți salariați are MUNVAS SENTOSA S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MUNVAS SENTOSA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.