MFORCE SUPPLEMENTS S.R.L.
MFORCE SUPPLEMENTS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Hurez, Comuna Horoatu Crasnei, Sălaj, CUI 40020929. Cifră de afaceri 2022: 46.720 lei, 1 salariați. Date O
Registru
- CUI
- 40020929
- Denumire
- MFORCE SUPPLEMENTS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|31|683|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.10.2018
- Sediu
- HUREZ, nr. 177, Sat Hurez, Comuna Horoatu Crasnei, Sălaj
- Activități autorizate (CAEN)
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 2
- 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2022 · 5 bilanțuri
Financiar · 2018–2022 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2022, față de 2021.
În 2022, cifra de afaceri netă a fost 46.720 lei (-50% față de 2021).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 34,3 mii lei · 2022 46,7 mii lei · maxim 2021 92,9 mii lei · minim 2019 34,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 −8,1 mii lei · 2022 −22,6 mii lei · maxim 2020 13,9 mii lei · minim 2022 −22,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2022 1 · maxim 2018 1 · minim 2018 1.
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 46.720 lei | 92.870 lei | 42.547 lei | 34.290 lei | — |
| Venituri totale | 46.849 lei | 93.904 lei | 63.009 lei | 88.307 lei | 94 lei |
| Cheltuieli totale | 68.571 lei | 111.561 lei | 47.575 lei | 87.338 lei | 8.207 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 13.878 lei | 86 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 22.580 lei | 19.240 lei | 0 lei | 0 lei | 8.114 lei |
| Rezultat net | -22.580 lei | -19.240 lei | 13.878 lei | 86 lei | -8.114 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 38.539 lei | 70.000 lei | 53.546 lei | 21.937 lei | 16.407 lei |
| Datorii | 72.201 lei | 81.061 lei | 45.696 lei | 27.965 lei | 22.521 lei |
| Capitaluri proprii | -33.662 lei | -11.061 lei | 7.850 lei | -6.028 lei | -6.114 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MFORCE SUPPLEMENTS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MFORCE SUPPLEMENTS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul MFORCE SUPPLEMENTS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Hurez, Comuna Horoatu Crasnei, județul Sălaj (HUREZ, nr. 177); numărul de înmatriculare e J|31|683|2018, din 18.10.2018.
Ce cifră de afaceri a avut MFORCE SUPPLEMENTS S.R.L. în 2022?
46.720 lei, cu 50% sub 2021 (92.870 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 22.580 lei.
Câți salariați are MFORCE SUPPLEMENTS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2022 (1 în 2021), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MFORCE SUPPLEMENTS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2022). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.