VLX CONSTRUCT 2018 S.R.L.

VLX CONSTRUCT 2018 S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, Constanța, CUI 40016286. Cifră de afaceri 2025: 393.000 lei, 3 salariați. Date O

Registru

CUI
40016286
Denumire
VLX CONSTRUCT 2018 S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|13|2869|2018
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
17.10.2018
Sediu
D16, nr. 7, CAMERA 2, Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, Constanța
Activități autorizate (CAEN)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
Arată toate (8)
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 8211 Activități combinate de secretariat · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 393.000 lei (+83% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2018 2 mii lei · 2025 393 mii lei · maxim 2025 393 mii lei · minim 2018 2 mii lei.

Rezultat net (lei): 2018 −11,8 mii lei · 2025 193,1 mii lei · maxim 2020 215,5 mii lei · minim 2022 −286,4 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2018 0 · 2025 3 · maxim 2022 8 · minim 2018 0.

Indicator20252024202320222021202020192018
Activitate
Cifră de afaceri netă393.000 lei215.058 lei97.200 lei59.697 lei289.500 lei283.500 lei234.500 lei2.000 lei
Venituri totale393.000 lei215.058 lei97.200 lei59.697 lei289.500 lei283.500 lei234.500 lei2.000 lei
Cheltuieli totale163.412 lei216.782 lei200.408 lei345.496 lei206.912 lei63.363 lei186.996 lei13.777 lei
Rezultat
Profit net193.117 lei0 lei0 lei0 lei79.693 lei215.488 lei43.569 lei0 lei
Pierdere netă0 lei1.724 lei104.180 lei286.396 lei0 lei0 lei0 lei11.797 lei
Rezultat net193.117 lei-1.724 lei-104.180 lei-286.396 lei79.693 lei215.488 lei43.569 lei-11.797 lei
Bilanț
Active totale326.704 lei123.288 lei121.654 lei71.972 lei351.798 lei257.397 lei37.234 lei595 lei
Datorii254.134 lei243.835 lei240.477 lei86.615 lei24.645 lei9.937 lei5.262 lei12.192 lei
Capitaluri proprii72.570 lei-120.547 lei-118.823 lei-14.643 lei327.153 lei247.460 lei31.972 lei-11.597 lei
Oameni
Număr mediu de salariați35586250

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este VLX CONSTRUCT 2018 S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, VLX CONSTRUCT 2018 S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul VLX CONSTRUCT 2018 S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, județul Constanța (D16, nr. 7, CAMERA 2); numărul de înmatriculare e J|13|2869|2018, din 17.10.2018.

Ce cifră de afaceri a avut VLX CONSTRUCT 2018 S.R.L. în 2025?

393.000 lei, cu 83% peste 2024 (215.058 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 193.117 lei.

Câți salariați are VLX CONSTRUCT 2018 S.R.L.?

3 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre VLX CONSTRUCT 2018 S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.