REAL EASY COUNT S.R.L.
REAL EASY COUNT S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 40011378. Cifră de afaceri 2021: 74.506 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 40011378
- Denumire
- REAL EASY COUNT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|14903|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.10.2018
- Sediu
- PLUT. ION NEDELCU, nr. 3, bl. 3, sc. 1, et. 7, ap. 44, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2021 · 3 bilanțuri
Financiar · 2018–2021 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2021, față de 2019.
În 2021, cifra de afaceri netă a fost 74.506 lei (+8% față de 2019).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 3,7 mii lei · 2021 74,5 mii lei · maxim 2021 74,5 mii lei · minim 2018 3,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 1,5 mii lei · 2021 60,3 mii lei · maxim 2021 60,3 mii lei · minim 2018 1,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 0 · 2021 0 · maxim 2018 0 · minim 2018 0.
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 74.506 lei | fără bilanț | 68.989 lei | 3.722 lei |
| Venituri totale | 74.506 lei | fără bilanț | 68.989 lei | 3.722 lei |
| Cheltuieli totale | 12.008 lei | fără bilanț | 17.333 lei | 2.069 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 60.262 lei | fără bilanț | 49.586 lei | 1.541 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 60.262 lei | fără bilanț | 49.586 lei | 1.541 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 128.301 lei | fără bilanț | 52.037 lei | 3.853 lei |
| Datorii | 679 lei | fără bilanț | 710 lei | 2.112 lei |
| Capitaluri proprii | 127.622 lei | fără bilanț | 51.327 lei | 1.741 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 0 | fără bilanț | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este REAL EASY COUNT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, REAL EASY COUNT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul REAL EASY COUNT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (PLUT. ION NEDELCU, nr. 3, bl. 3, sc. 1, et. 7, ap. 44); numărul de înmatriculare e J|40|14903|2018, din 17.10.2018.
Ce cifră de afaceri a avut REAL EASY COUNT S.R.L. în 2021?
74.506 lei, cu 8% peste 2020 (68.989 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 60.262 lei.
Câți salariați are REAL EASY COUNT S.R.L.?
0 salariați în medie în 2021 (0 în 2020), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre REAL EASY COUNT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2021). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.