FAȚĂ VERSO MEDIA S.R.L.
FAȚĂ VERSO MEDIA S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 40011360. Cifră de afaceri 2025: 107.350 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 40011360
- Denumire
- FAȚĂ VERSO MEDIA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|14909|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.10.2018
- Sediu
- FOIȘORULUI, nr. 1, bl. V51, sc. 4, et. 5, ap. 120, CAMERA NR. 1, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
- 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire · rev. 3
- 1814 Legătorie și servicii conexe · rev. 3
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a. · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5811 Activități de editare a cărților · rev. 3
Arată toate (29)
- 5812 Activități de editare a ziarelor · rev. 3
- 5813 Activități de editare a revistelor și periodicelor · rev. 3
- 5819 Alte activități de editare · rev. 3
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 3
- 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video · rev. 3
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
- 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 3
- 9011 Activități de creație literară și compoziție muzicală · rev. 3
- 9012 Activități de creație în domeniul artelor vizuale · rev. 3
- 9013 Alte activități de creație artistică · rev. 3
- 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică · rev. 3
- 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 107.350 lei (+6% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 103,2 mii lei · 2025 107,4 mii lei · maxim 2025 107,4 mii lei · minim 2019 8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 94,9 mii lei · 2025 −3,8 mii lei · maxim 2018 94,9 mii lei · minim 2019 −52,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 1 · maxim 2020 1 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 107.350 lei | 101.650 lei | 98.400 lei | 58.430 lei | 66.010 lei | 26.750 lei | 7.950 lei | 103.213 lei |
| Venituri totale | 107.350 lei | 101.650 lei | 98.400 lei | 58.430 lei | 66.010 lei | 26.750 lei | 7.950 lei | 103.213 lei |
| Cheltuieli totale | 110.161 lei | 73.117 lei | 53.763 lei | 24.166 lei | 7.728 lei | 3.345 lei | 60.028 lei | 5.227 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 27.567 lei | 43.801 lei | 33.699 lei | 56.302 lei | 22.602 lei | 0 lei | 94.890 lei |
| Pierdere netă | 3.756 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 52.317 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -3.756 lei | 27.567 lei | 43.801 lei | 33.699 lei | 56.302 lei | 22.602 lei | -52.317 lei | 94.890 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 258.882 lei | 250.327 lei | 223.977 lei | 171.119 lei | 129.913 lei | 70.738 lei | 46.093 lei | 98.186 lei |
| Datorii | 35.895 lei | 23.585 lei | 24.801 lei | 15.744 lei | 8.237 lei | 5.364 lei | 3.320 lei | 3.096 lei |
| Capitaluri proprii | 222.987 lei | 226.742 lei | 199.176 lei | 155.375 lei | 121.676 lei | 65.374 lei | 42.773 lei | 95.090 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FAȚĂ VERSO MEDIA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, FAȚĂ VERSO MEDIA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul FAȚĂ VERSO MEDIA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (FOIȘORULUI, nr. 1, bl. V51, sc. 4, et. 5, ap. 120, CAMERA NR. 1); numărul de înmatriculare e J|40|14909|2018, din 17.10.2018.
Ce cifră de afaceri a avut FAȚĂ VERSO MEDIA S.R.L. în 2025?
107.350 lei, cu 6% peste 2024 (101.650 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 3.756 lei.
Câți salariați are FAȚĂ VERSO MEDIA S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FAȚĂ VERSO MEDIA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.