PACHIRA & VALVEN BR SERVICES SRL — dosare în instanță
Numele PACHIRA & VALVEN BR SERVICES SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 09 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 01 septembrie 2026
- Ultima activitate
- 09 octombrie 2026
- Rol dominant
- Debitor — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 39996100)
- CUI
- 39996100
- Denumire
- PACHIRA & VALVEN BR SERVICES S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|2827|2018
- Stare în registru
- în procedură de insolvență
- Data înmatriculării
- 12.10.2018
- Sediu
- ȘTIRBEI VODĂ, nr. 160, bl. 22B, et. 1, ap. 1, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar
Financiar · 2018–2024 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 16.082.004 lei (+2% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 3,7 mil. lei · 2024 16,1 mil. lei · maxim 2024 16,1 mil. lei · minim 2019 3,7 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2018 −207 lei · 2024 −5,5 mil. lei · maxim 2020 3,7 mil. lei · minim 2024 −5,5 mil. lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 31 · 2024 129 · maxim 2023 141 · minim 2019 31.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 16.082.004 lei | 15.840.584 lei | 11.971.805 lei | 13.762.904 lei | 10.232.331 lei | 3.699.358 lei | — |
| Venituri totale | 17.401.118 lei | 15.930.654 lei | 12.216.617 lei | 13.863.340 lei | 10.252.418 lei | 3.706.123 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 22.865.454 lei | 18.878.117 lei | 11.881.681 lei | 13.428.545 lei | 6.305.524 lei | 1.058.579 lei | 207 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 227.042 lei | 311.885 lei | 3.676.424 lei | 2.610.539 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 5.464.336 lei | 2.947.463 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 207 lei |
| Rezultat net | -5.464.336 lei | -2.947.463 lei | 227.042 lei | 311.885 lei | 3.676.424 lei | 2.610.539 lei | -207 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 4.986.555 lei | 9.297.021 lei | 4.792.330 lei | 4.340.011 lei | 6.177.354 lei | 2.895.373 lei | 220 lei |
| Datorii | 13.624.942 lei | 12.470.227 lei | 4.557.844 lei | 3.854.090 lei | 2.475.690 lei | 284.841 lei | 227 lei |
| Capitaluri proprii | -8.638.387 lei | -3.173.206 lei | 234.486 lei | 485.921 lei | 3.701.664 lei | 2.610.532 lei | -7 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 129 | 141 | 98 | 92 | 116 | 31 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Debitor: 1
Categorii de dosare
- Insolvență: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 36225/3/2026 | Tribunalul București | Insolvență / faliment | Fond | Debitor |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare PACHIRA & VALVEN BR SERVICES SRL?
PACHIRA & VALVEN BR SERVICES SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 09 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des PACHIRA & VALVEN BR SERVICES SRL?
Cel mai des ca debitor (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia insolvență (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă debitor?
Debitor: persoana care datorează o prestație creditorului; în insolvență, cel aflat în procedură.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 21 octombrie 2026.