EXIGER DILIGENCE TECH SRL — dosare în instanță
Numele EXIGER DILIGENCE TECH SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 27 septembrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 25 martie 2024
- Ultima activitate
- 27 septembrie 2026
- Rol dominant
- Intimat — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 39961340)
- CUI
- 39961340
- Denumire
- EXIGER DILIGENCE TECH S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|14340|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.10.2018
- Sediu
- UNIRII, nr. 165, et. 7, CLADIREA TN OFFICES 1, BIROUL 1, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
Arată toate (9)
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 47.317.133 lei (+16% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 4,2 mil. lei · 2025 47,3 mil. lei · maxim 2025 47,3 mil. lei · minim 2019 4,2 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2018 −232,6 mii lei · 2025 2,3 mil. lei · maxim 2024 24,2 mil. lei · minim 2019 −1,2 mil. lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 8 · 2025 232 · maxim 2024 281 · minim 2018 8.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 47.317.133 lei | 40.848.392 lei | 32.766.358 lei | 29.633.467 lei | 18.021.611 lei | 9.906.968 lei | 4.217.486 lei | — |
| Venituri totale | 49.193.030 lei | 66.089.007 lei | 32.958.789 lei | 29.678.060 lei | 18.033.098 lei | 9.920.071 lei | 4.250.931 lei | 2.433 lei |
| Cheltuieli totale | 46.490.145 lei | 37.976.685 lei | 29.450.528 lei | 23.694.398 lei | 16.792.911 lei | 9.445.423 lei | 5.394.031 lei | 235.039 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 2.340.632 lei | 24.236.018 lei | 2.991.508 lei | 5.040.988 lei | 1.064.786 lei | 390.664 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.185.365 lei | 232.630 lei |
| Rezultat net | 2.340.632 lei | 24.236.018 lei | 2.991.508 lei | 5.040.988 lei | 1.064.786 lei | 390.664 lei | -1.185.365 lei | -232.630 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 36.195.466 lei | 34.799.618 lei | 12.324.450 lei | 14.692.592 lei | 4.798.912 lei | 17.509.754 lei | 6.996.187 lei | 3.073.928 lei |
| Datorii | 1.225.300 lei | 2.170.428 lei | 4.389.369 lei | 9.573.170 lei | 4.720.478 lei | 18.527.086 lei | 8.404.182 lei | 3.296.558 lei |
| Capitaluri proprii | 34.614.573 lei | 32.273.941 lei | 7.935.081 lei | 5.119.422 lei | 78.434 lei | -1.017.332 lei | -1.407.995 lei | -222.630 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 232 | 281 | — | 154 | 154 | 68 | 32 | 8 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Intimat: 1
Categorii de dosare
- Litigii de muncă: 1
Stadii procesuale
- Apel: 1
Dosare pe ani
- 2024: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 27015/3/2023 | Curtea de Apel București | Litigii de muncă | Apel | Intimat |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare EXIGER DILIGENCE TECH SRL?
EXIGER DILIGENCE TECH SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 27 septembrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des EXIGER DILIGENCE TECH SRL?
Cel mai des ca intimat (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii de muncă (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă intimat?
Intimat: partea față de care s-a declarat o cale de atac (de exemplu apel sau recurs).
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 07 octombrie 2026.