MYOGYM ZEN S.R.L.
MYOGYM ZEN S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Reșița, Caraș-Severin, CUI 39944403. Cifră de afaceri 2025: 80.389 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39944403
- Denumire
- MYOGYM ZEN S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|11|560|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.10.2018
- Sediu
- REPUBLICII, nr. 24, sc. 1, et. 1, ap. 1, Municipiul Reșița, Caraș-Severin
- Activități autorizate (CAEN)
- 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional · rev. 3
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) · rev. 3
- 8561 Activități de intermediere pentru cursuri și tutori (îndrumători, profesori) · rev. 3
- 8569 Activități de servicii suport pentru învățământ · rev. 3
Arată toate (10)
- 8697 Servicii de intermediere pentru servicii medicale, stomatologice și pentru alte servicii referitoare la sănătatea umană · rev. 3
- 9313 Activități ale centrelor de fitness · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
- 9640 Activități de intermediere pentru servicii personale · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 80.389 lei (+3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 1,2 mii lei · 2025 80,4 mii lei · maxim 2025 80,4 mii lei · minim 2018 1,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 −3 lei · 2025 −3,9 mii lei · maxim 2023 8,7 mii lei · minim 2021 −16,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 80.389 lei | 77.905 lei | 75.921 lei | 44.890 lei | 31.446 lei | 14.641 lei | 15.592 lei | 1.188 lei |
| Venituri totale | 80.392 lei | 77.907 lei | 75.924 lei | 44.891 lei | 31.446 lei | 14.664 lei | 15.664 lei | 1.198 lei |
| Cheltuieli totale | 83.461 lei | 74.724 lei | 66.426 lei | 60.121 lei | 47.650 lei | 26.164 lei | 23.787 lei | 1.165 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 2.404 lei | 8.739 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 3.873 lei | 0 lei | 0 lei | 15.678 lei | 16.519 lei | 11.644 lei | 8.282 lei | 3 lei |
| Rezultat net | -3.873 lei | 2.404 lei | 8.739 lei | -15.678 lei | -16.519 lei | -11.644 lei | -8.282 lei | -3 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 14.758 lei | 19.285 lei | 14.033 lei | 6.171 lei | 7.632 lei | 1.552 lei | 4.043 lei | 1.780 lei |
| Datorii | 59.414 lei | 60.068 lei | 57.220 lei | 58.097 lei | 43.880 lei | 21.281 lei | 12.128 lei | 1.583 lei |
| Capitaluri proprii | -44.656 lei | -40.783 lei | -43.187 lei | -51.926 lei | -36.248 lei | -19.729 lei | -8.085 lei | 197 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MYOGYM ZEN S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MYOGYM ZEN S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MYOGYM ZEN S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Reșița, județul Caraș-Severin (REPUBLICII, nr. 24, sc. 1, et. 1, ap. 1); numărul de înmatriculare e J|11|560|2018, din 02.10.2018.
Ce cifră de afaceri a avut MYOGYM ZEN S.R.L. în 2025?
80.389 lei, cu 3% peste 2024 (77.905 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 3.873 lei.
Câți salariați are MYOGYM ZEN S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MYOGYM ZEN S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.