IFACTIVE SOLUTIONS S.R.L.
IFACTIVE SOLUTIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 5, București, CUI 39905080. Cifră de afaceri 2025: 97.057 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39905080
- Denumire
- IFACTIVE SOLUTIONS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|13565|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.09.2018
- Sediu
- FERENTARI, nr. 9, bl. 83, sc. 2, et. 1, ap. 44, CAMERA 2, București Sectorul 5, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 5819 Alte activități de editare · rev. 3
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video · rev. 3
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
Arată toate (13)
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
- 9011 Activități de creație literară și compoziție muzicală · rev. 3
- 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 97.057 lei (-16% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 5,4 mii lei · 2025 97,1 mii lei · maxim 2024 115,7 mii lei · minim 2020 5,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −659 lei · 2025 19,8 mii lei · maxim 2022 82,2 mii lei · minim 2019 −659 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 0 · 2023 0 · maxim 2019 0 · minim 2019 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 97.057 lei | 115.685 lei | 59.261 lei | 91.031 lei | 58.831 lei | 5.400 lei | — |
| Venituri totale | 97.292 lei | 115.685 lei | 59.261 lei | 91.031 lei | 58.831 lei | 5.400 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 73.886 lei | 55.099 lei | 51.444 lei | 6.111 lei | 8.792 lei | 3.261 lei | 659 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 19.757 lei | 50.916 lei | 5.815 lei | 82.244 lei | 48.309 lei | 1.977 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 659 lei |
| Rezultat net | 19.757 lei | 50.916 lei | 5.815 lei | 82.244 lei | 48.309 lei | 1.977 lei | -659 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 48.061 lei | 53.189 lei | 39.224 lei | 92.645 lei | 49.191 lei | 3.330 lei | 280 lei |
| Datorii | 8.348 lei | 2.033 lei | 33.169 lei | 10.161 lei | 642 lei | 2.162 lei | 1.090 lei |
| Capitaluri proprii | 39.713 lei | 51.156 lei | 6.055 lei | 82.484 lei | 48.549 lei | 1.168 lei | -810 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este IFACTIVE SOLUTIONS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, IFACTIVE SOLUTIONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul IFACTIVE SOLUTIONS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 5, județul București (FERENTARI, nr. 9, bl. 83, sc. 2, et. 1, ap. 44, CAMERA 2); numărul de înmatriculare e J|40|13565|2018, din 24.09.2018.
Ce cifră de afaceri a avut IFACTIVE SOLUTIONS S.R.L. în 2025?
97.057 lei, cu 16% sub 2024 (115.685 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 19.757 lei.
De unde vin datele despre IFACTIVE SOLUTIONS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.