MULTI LASER SRL — dosare în instanță
Numele MULTI LASER SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 14 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 31 martie 2026
- Ultima activitate
- 14 octombrie 2026
- Rol dominant
- Creditor — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 39871417)
- CUI
- 39871417
- Denumire
- MULTI LASER S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|14|304|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.09.2018
- Sediu
- NICOLAE BĂLCESCU, nr. 20/A, Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna
- Activități autorizate (CAEN)
- 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 2
- 1330 Finisarea materialelor textile · rev. 2
- 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite · rev. 2
- 4666 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou · rev. 2
- 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 2
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (9)
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.704.804 lei (+37% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 53 mii lei · 2025 3,7 mil. lei · maxim 2025 3,7 mil. lei · minim 2018 53 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 251 lei · 2025 203,2 mii lei · maxim 2023 622,4 mii lei · minim 2018 251 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2025 1 · maxim 2019 2 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 3.704.804 lei | 2.707.013 lei | 2.071.510 lei | 1.319.087 lei | 472.061 lei | 281.536 lei | 192.449 lei | 53.028 lei |
| Venituri totale | 3.709.537 lei | 2.709.496 lei | 2.073.744 lei | 1.326.572 lei | 473.170 lei | 281.542 lei | 192.451 lei | 53.028 lei |
| Cheltuieli totale | 3.473.545 lei | 2.201.999 lei | 1.433.760 lei | 1.145.788 lei | 270.283 lei | 181.332 lei | 134.670 lei | 51.511 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 203.173 lei | 440.881 lei | 622.376 lei | 167.788 lei | 198.725 lei | 97.657 lei | 55.857 lei | 251 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 203.173 lei | 440.881 lei | 622.376 lei | 167.788 lei | 198.725 lei | 97.657 lei | 55.857 lei | 251 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 2.723.074 lei | 2.142.013 lei | 1.143.853 lei | 555.666 lei | 622.413 lei | 181.591 lei | 105.862 lei | 4.910 lei |
| Datorii | 2.519.661 lei | 1.700.718 lei | 353.439 lei | 387.628 lei | 269.723 lei | 27.626 lei | 49.554 lei | 4.459 lei |
| Capitaluri proprii | 203.413 lei | 441.295 lei | 790.414 lei | 168.038 lei | 352.690 lei | 153.965 lei | 56.308 lei | 451 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Creditor: 1
Categorii de dosare
- Insolvență: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 1627/30/2026 | Tribunalul Timiș | Insolvență / faliment | Fond | Creditor |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare MULTI LASER SRL?
MULTI LASER SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 14 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des MULTI LASER SRL?
Cel mai des ca creditor (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia insolvență (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă creditor?
Creditor: persoana care are o creanță, adică dreptul de a cere o prestație de la altă persoană; în insolvență, cel care are o creanță asupra debitorului.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.