OPEN PARK S.R.L.

OPEN PARK S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 39866437. Cifră de afaceri 2024: 389.403 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
39866437
Denumire
OPEN PARK S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|2816|2020
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
10.09.2020
Sediu
CANTONULUI, nr. 9, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 3
  • 2221 Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor și profilelor din material plastic · rev. 3
  • 2222 Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic · rev. 3
  • 2224 Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții · rev. 3
  • 2226 Fabricarea altor produse din material plastic · rev. 3
  • 2311 Fabricarea sticlei plate · rev. 3
Arată toate (36)
  • 2312 Prelucrarea și fasonarea sticlei plate · rev. 3
  • 2313 Fabricarea articolelor din sticlă · rev. 3
  • 2314 Fabricarea fibrelor din sticlă · rev. 3
  • 2315 Fabricarea de sticlărie tehnică · rev. 3
  • 2320 Fabricarea de produse refractare · rev. 3
  • 2331 Fabricarea plăcilor și dalelor din ceramică · rev. 3
  • 2332 Fabricarea cărămizilor, țiglelor și altor produse pentru construcții, din argilă arsă · rev. 3
  • 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
  • 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 3
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
  • 4761 Comerț cu amănuntul al cărților · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 4942 Servicii de mutare · rev. 3
  • 5020 Transporturi maritime și costiere de marfă · rev. 3
  • 5040 Transportul de marfă pe căi navigabile interioare · rev. 3
  • 5121 Transporturi aeriene de marfă · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
  • 5222 Activități de servicii anexe transporturilor pe apă · rev. 3
  • 5223 Activități de servicii anexe transporturilor aeriene · rev. 3
  • 5224 Manipulări · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
TRANSFER(SOSIRE)

Financiar · 2018–2024 · 7 bilanțuri

Financiar · 2018–2024 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 389.403 lei (+51% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2018 0 lei · 2024 389,4 mii lei · maxim 2024 389,4 mii lei · minim 2018 0 lei.

Rezultat net (lei): 2018 −34,7 mii lei · 2024 −201,7 mii lei · maxim 2023 28,5 mii lei · minim 2022 −551,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2018 0 · 2019 0 · maxim 2018 0 · minim 2018 0.

Indicator2024202320222021202020192018
Activitate
Cifră de afaceri netă389.403 lei257.815 lei———0 lei0 lei
Venituri totale389.403 lei261.142 lei35.870 lei2.023 lei251 lei2 lei0 lei
Cheltuieli totale591.112 lei232.611 lei587.511 lei488.387 lei349.631 lei121.351 lei34.705 lei
Rezultat
Profit net0 lei28.531 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă201.709 lei0 lei551.641 lei486.364 lei349.380 lei121.349 lei34.705 lei
Rezultat net-201.709 lei28.531 lei-551.641 lei-486.364 lei-349.380 lei-121.349 lei-34.705 lei
Bilanț
Active totale452.046 lei475.298 lei397.416 lei302.845 lei237.366 lei38.210 lei6.351 lei
Datorii2.128.229 lei1.945.207 lei1.895.856 lei1.249.644 lei697.801 lei149.264 lei40.856 lei
Capitaluri proprii-1.676.183 lei-1.469.909 lei-1.498.440 lei-946.799 lei-460.435 lei-111.054 lei-34.505 lei
Oameni
Număr mediu de salariați—————00

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este OPEN PARK S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, OPEN PARK S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul OPEN PARK S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (CANTONULUI, nr. 9); numărul de înmatriculare e J|12|2816|2020, din 10.09.2020.

Ce cifră de afaceri a avut OPEN PARK S.R.L. în 2024?

389.403 lei, cu 51% peste 2023 (257.815 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 201.709 lei.

De unde vin datele despre OPEN PARK S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.