RAP DELUXE CONSTRUCT S.R.L.
RAP DELUXE CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Frătești, Comuna Frătești, Giurgiu, CUI 39839980. Cifră de afaceri 2020: 107.407 lei, 2 salariați. Date
Registru
- CUI
- 39839980
- Denumire
- RAP DELUXE CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|52|1017|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.09.2019
- Sediu
- MUZICII, nr. 3, CAMERA 2, Sat Frătești, Comuna Frătești, Giurgiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
Arată toate (8)
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2018–2020 · 3 bilanțuri
Financiar · 2018–2020 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2020, față de 2019.
În 2020, cifra de afaceri netă a fost 107.407 lei (-64% față de 2019).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 99,3 mii lei · 2020 107,4 mii lei · maxim 2019 298,7 mii lei · minim 2018 99,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 23,2 mii lei · 2020 −25,9 mii lei · maxim 2019 158,1 mii lei · minim 2020 −25,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2020 2 · maxim 2020 2 · minim 2018 1.
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 107.407 lei | 298.681 lei | 99.300 lei |
| Venituri totale | 126.057 lei | 298.681 lei | 101.939 lei |
| Cheltuieli totale | 148.936 lei | 137.623 lei | 77.756 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 0 lei | 158.072 lei | 23.164 lei |
| Pierdere netă | 25.882 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -25.882 lei | 158.072 lei | 23.164 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 255.853 lei | 190.353 lei | 26.488 lei |
| Datorii | 100.299 lei | 8.917 lei | 3.124 lei |
| Capitaluri proprii | 155.554 lei | 181.436 lei | 23.364 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RAP DELUXE CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, RAP DELUXE CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul RAP DELUXE CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Frătești, Comuna Frătești, județul Giurgiu (MUZICII, nr. 3, CAMERA 2); numărul de înmatriculare e J|52|1017|2019, din 11.09.2019.
Ce cifră de afaceri a avut RAP DELUXE CONSTRUCT S.R.L. în 2020?
107.407 lei, cu 64% sub 2019 (298.681 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 25.882 lei.
Câți salariați are RAP DELUXE CONSTRUCT S.R.L.?
2 salariați în medie în 2020 (1 în 2019), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre RAP DELUXE CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2020). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.