MY ENVIRO SOLUTIONS SRL — dosare în instanță
Numele MY ENVIRO SOLUTIONS SRL apare în 3 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 14 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 3
- Instanțe
- 2
- Primul dosar
- 10 iunie 2024
- Ultima activitate
- 14 octombrie 2026
- Rol dominant
- Intimat Petent — 1 din 3 dosare cu calitate cunoscută (33%)
Din registrul firmelor (CUI 39821745)
- CUI
- 39821745
- Denumire
- MY ENVIRO SOLUTIONS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|2979|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 03.09.2018
- Sediu
- JÓKAI MÓR, nr. 19, CAMERA 4, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 5330 Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2018–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.031.643 lei (-3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 25,5 mii lei · 2025 1 mil. lei · maxim 2023 1,2 mil. lei · minim 2018 25,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 23,6 mii lei · 2025 488,4 mii lei · maxim 2023 567,4 mii lei · minim 2018 23,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 1 · maxim 2022 4 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.031.643 lei | 1.067.594 lei | 1.176.258 lei | 932.698 lei | 772.303 lei | 309.657 lei | fără bilanț | 25.450 lei |
| Venituri totale | 1.226.547 lei | 1.072.231 lei | 1.269.739 lei | 943.359 lei | 773.332 lei | 309.729 lei | fără bilanț | 25.450 lei |
| Cheltuieli totale | 636.369 lei | 504.218 lei | 691.248 lei | 412.122 lei | 260.092 lei | 159.448 lei | fără bilanț | 1.038 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 488.399 lei | 542.331 lei | 567.373 lei | 522.007 lei | 505.664 lei | 147.239 lei | fără bilanț | 23.648 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei |
| Rezultat net | 488.399 lei | 542.331 lei | 567.373 lei | 522.007 lei | 505.664 lei | 147.239 lei | fără bilanț | 23.648 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 883.652 lei | 859.072 lei | 971.002 lei | 570.495 lei | 655.076 lei | 458.792 lei | fără bilanț | 26.612 lei |
| Datorii | 385.346 lei | 301.694 lei | 272.397 lei | 48.248 lei | 149.172 lei | 116.778 lei | fără bilanț | 2.764 lei |
| Capitaluri proprii | 488.639 lei | 542.571 lei | 694.060 lei | 522.247 lei | 505.904 lei | 342.014 lei | fără bilanț | 23.848 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 3 | 4 | 3 | 1 | fără bilanț | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Unde se judecă — 2 instanțe în 1 județ
Concentrat: 67% din dosare sunt la Tribunalul Timiș (2). Un dosar e la Judecătoria Sânnicolau Mare.
| Instanță | Județ | Grad | Dosare |
|---|---|---|---|
| Tribunalul Timiș | Timiș | Tribunal | 2 |
| Judecătoria Sânnicolau Mare | Timiș | Judecătorie | 1 |
Calitate procesuală
- Intimat Petent: 1
- Pârât: 1
- Reclamant: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
- Contencios administrativ: 1
- Litigii de muncă: 1
Stadii procesuale
- Fond: 2
- Apel: 1
Dosare pe ani
- 2024: 1
- 2026: 2
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 3 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 5277/295/2026 | Judecatoria SANNICOLAULMARE | Civil | Fond | Reclamant |
| 3211/30/2024 | Tribunalul Timiș | Litigii de muncă | Fond | Pârât |
| 16578/325/2025 | Tribunalul Timiș | Contencios administrativ și fiscal | Apel | Intimat Petent |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare MY ENVIRO SOLUTIONS SRL?
MY ENVIRO SOLUTIONS SRL apare în 3 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 14 octombrie 2026.
La ce instanțe apare cel mai des MY ENVIRO SOLUTIONS SRL?
Cel mai des la Tribunalul Timiș (2) și Judecatoria SANNICOLAULMARE (1).
În ce calitate apare cel mai des MY ENVIRO SOLUTIONS SRL?
Cel mai des ca intimat petent (1 din 3 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă intimat, petent, pârât și reclamant?
Intimat: partea față de care s-a declarat o cale de atac (de exemplu apel sau recurs). Petent: persoana care a formulat o cerere sau o plângere adresată instanței. Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată. Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.