NOVAC & TOMA VET S.R.L.
NOVAC & TOMA VET S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Poienile de sub Munte, Comuna Poienile de sub Munte, Maramureș, CUI 39818170. Cifră de afaceri 2025: 608.238
Registru
- CUI
- 39818170
- Denumire
- NOVAC & TOMA VET S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|24|1327|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 31.08.2018
- Sediu
- POIENILE DE SUB MUNTE, nr. 1619C, Sat Poienile de sub Munte, Comuna Poienile de sub Munte, Maramureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 0162 Activități auxiliare pentru creșterea animalelor · rev. 2
- 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 2
- 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice · rev. 2
Arată toate (12)
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate · rev. 2
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 7500 Activități veterinare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 608.238 lei (+3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 143,9 mii lei · 2025 608,2 mii lei · maxim 2025 608,2 mii lei · minim 2019 143,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −38,2 mii lei · 2025 53,8 mii lei · maxim 2021 171 mii lei · minim 2019 −38,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 3 · 2025 3 · maxim 2019 3 · minim 2021 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 608.238 lei | 587.978 lei | 494.708 lei | 438.341 lei | 445.051 lei | 327.102 lei | 143.875 lei |
| Venituri totale | 616.130 lei | 613.491 lei | 502.810 lei | 438.692 lei | 445.501 lei | 345.102 lei | 152.875 lei |
| Cheltuieli totale | 551.224 lei | 469.263 lei | 390.120 lei | 320.794 lei | 270.839 lei | 257.967 lei | 189.658 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 53.811 lei | 128.212 lei | 108.448 lei | 114.172 lei | 170.972 lei | 84.743 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 38.223 lei |
| Rezultat net | 53.811 lei | 128.212 lei | 108.448 lei | 114.172 lei | 170.972 lei | 84.743 lei | -38.223 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 524.855 lei | 520.751 lei | 487.227 lei | 411.533 lei | 238.430 lei | 128.488 lei | 28.517 lei |
| Datorii | 202.337 lei | 146.569 lei | 127.334 lei | 169.519 lei | 20.738 lei | 81.768 lei | 66.540 lei |
| Capitaluri proprii | 313.887 lei | 360.076 lei | 340.312 lei | 231.864 lei | 217.692 lei | 46.720 lei | -38.023 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Pagini de dosare cu această denumire (nu confirmăm că sunt aceeași firmă):
- NOVAC & TOMA VET SRL — 3 dosare
Întrebări frecvente
Este NOVAC & TOMA VET S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, NOVAC & TOMA VET S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul NOVAC & TOMA VET S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Poienile de sub Munte, Comuna Poienile de sub Munte, județul Maramureș (POIENILE DE SUB MUNTE, nr. 1619C); numărul de înmatriculare e J|24|1327|2018, din 31.08.2018.
Ce cifră de afaceri a avut NOVAC & TOMA VET S.R.L. în 2025?
608.238 lei, cu 3% peste 2024 (587.978 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 53.811 lei.
Câți salariați are NOVAC & TOMA VET S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NOVAC & TOMA VET S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.