VLADIS MANAGEMENT S.R.L.

VLADIS MANAGEMENT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Brașov, Brașov, CUI 39802565. Cifră de afaceri 2025: 291.200 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
39802565
Denumire
VLADIS MANAGEMENT S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|08|1974|2018
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
28.08.2018
Sediu
PELICANULUI, nr. 5, demisol, spațiul comercial nr.3, camera 1, Municipiul Brașov, Brașov
Activități autorizate (CAEN)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
  • 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
  • 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
  • 8211 Activități combinate de secretariat · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 291.200 lei (-1% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2018 51,3 mii lei · 2025 291,2 mii lei · maxim 2024 295,2 mii lei · minim 2018 51,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2018 49,3 mii lei · 2025 196,8 mii lei · maxim 2025 196,8 mii lei · minim 2018 49,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2023 0 · 2025 0 · maxim 2023 0 · minim 2023 0.

Indicator20252024202320222021202020192018
Activitate
Cifră de afaceri netă291.200 lei295.200 lei281.450 lei213.198 lei212.791 lei141.788 lei68.384 lei51.265 lei
Venituri totale291.242 lei295.460 lei281.450 lei216.712 lei213.637 lei141.788 lei68.384 lei51.265 lei
Cheltuieli totale57.383 lei75.315 lei74.592 lei71.880 lei40.039 lei2.376 lei2.372 lei398 lei
Rezultat
Profit net196.773 lei184.838 lei173.127 lei138.499 lei167.879 lei135.432 lei63.961 lei49.329 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net196.773 lei184.838 lei173.127 lei138.499 lei167.879 lei135.432 lei63.961 lei49.329 lei
Bilanț
Active totale263.420 lei290.100 lei248.595 lei233.849 lei404.406 lei172.464 lei83.003 lei50.981 lei
Datorii24.632 lei49.144 lei75.228 lei95.110 lei115.044 lei1.507 lei636 lei1.452 lei
Capitaluri proprii238.788 lei240.956 lei173.367 lei138.739 lei289.362 lei170.957 lei82.367 lei49.529 lei
Oameni
Număr mediu de salariați000—————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este VLADIS MANAGEMENT S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, VLADIS MANAGEMENT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul VLADIS MANAGEMENT S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brașov, județul Brașov (PELICANULUI, nr. 5, demisol, spațiul comercial nr.3, camera 1); numărul de înmatriculare e J|08|1974|2018, din 28.08.2018.

Ce cifră de afaceri a avut VLADIS MANAGEMENT S.R.L. în 2025?

291.200 lei, cu 1% sub 2024 (295.200 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 196.773 lei.

Câți salariați are VLADIS MANAGEMENT S.R.L.?

0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre VLADIS MANAGEMENT S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.