BRAVO BROKER S.R.L.
BRAVO BROKER S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 6, București, CUI 39790290. Cifră de afaceri 2025: 4.854.731 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 39790290
- Denumire
- BRAVO BROKER S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|12164|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.08.2018
- Sediu
- CALLATIS, nr. 6, bl. A15, sc. D, et. 1, ap. 50, București Sectorul 6, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 3
- 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște · rev. 3
- 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile · rev. 3
- 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor · rev. 3
- 4635 Comerț cu ridicata al produselor din tutun · rev. 3
- 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase · rev. 3
Arată toate (61)
- 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente · rev. 3
- 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente · rev. 3
- 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 3
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea · rev. 3
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 4761 Comerț cu amănuntul al cărților · rev. 3
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
- 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive · rev. 3
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
- 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice · rev. 3
- 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6422 Activități ale canalelor de finanțare · rev. 3
- 6499 Alte intermedieri financiare n.c.a., exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii · rev. 3
- 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii · rev. 3
- 6621 Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor · rev. 3
- 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări · rev. 3
- 6629 Alte activități auxiliare de asigurări și fonduri de pensii · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 8291 Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
- 9311 Activități ale bazelor sportive · rev. 3
- 9312 Activități ale cluburilor sportive · rev. 3
- 9319 Alte activități sportive n.c.a · rev. 3
- 9321 Activități ale parcurilor tematice și de distracții · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 4.854.731 lei (+92% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 3,1 mil. lei · 2025 4,9 mil. lei · maxim 2022 4,9 mil. lei · minim 2023 2,5 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2018 0 lei · 2025 222,2 mii lei · maxim 2022 2,3 mil. lei · minim 2018 0 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 2 · 2025 2 · maxim 2020 4 · minim 2019 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 4.854.731 lei | 2.527.072 lei | 2.524.715 lei | 4.944.590 lei | 4.517.762 lei | 3.500.200 lei | 3.058.885 lei | — |
| Venituri totale | 4.897.731 lei | 2.527.136 lei | 2.524.732 lei | 4.944.590 lei | 4.518.641 lei | 3.500.200 lei | 3.058.885 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 4.602.589 lei | 2.255.905 lei | 2.327.647 lei | 2.651.614 lei | 2.761.418 lei | 2.287.114 lei | 1.212.438 lei | — |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 222.246 lei | 210.118 lei | 139.361 lei | 2.250.946 lei | 1.717.461 lei | 1.180.506 lei | 1.815.858 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 222.246 lei | 210.118 lei | 139.361 lei | 2.250.946 lei | 1.717.461 lei | 1.180.506 lei | 1.815.858 lei | 0 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 4.055.354 lei | 3.334.207 lei | 4.132.715 lei | 7.629.679 lei | 5.699.994 lei | 3.817.931 lei | 1.841.804 lei | 200 lei |
| Datorii | 1.204.247 lei | 584.858 lei | 919.734 lei | 794.707 lei | 985.968 lei | 821.367 lei | 25.746 lei | 0 lei |
| Capitaluri proprii | 2.851.107 lei | 2.749.349 lei | 3.212.981 lei | 6.834.972 lei | 4.714.026 lei | 2.996.564 lei | 1.816.058 lei | 200 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 4 | 2 | 4 | 2 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BRAVO BROKER S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, BRAVO BROKER S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul BRAVO BROKER S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 6, județul București (CALLATIS, nr. 6, bl. A15, sc. D, et. 1, ap. 50); numărul de înmatriculare e J|40|12164|2018, din 27.08.2018.
Ce cifră de afaceri a avut BRAVO BROKER S.R.L. în 2025?
4.854.731 lei, cu 92% peste 2024 (2.527.072 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 222.246 lei.
Câți salariați are BRAVO BROKER S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre BRAVO BROKER S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.