PRINT COLORS REFRESH S.R.L.-D.
PRINT COLORS REFRESH S.R.L.-D.: firmă în funcțiune din Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, Constanța, CUI 39788711. Cifră de afaceri 2025: 15.572 lei. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 39788711
- Denumire
- PRINT COLORS REFRESH S.R.L.-D.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|2363|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.08.2018
- Sediu
- RÂNDUNELELOR, nr. 12, bl. 4SUD, sc. B, et. 4, ap. 19, PARTEA I, CAMERA NR. 2, Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 2
- 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire · rev. 2
- 1814 Legătorie și servicii conexe · rev. 2
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
Arată toate (8)
- 8211 Activități combinate de secretariat · rev. 2
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 15.572 lei (-86% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 122,1 mii lei · 2025 15,6 mii lei · maxim 2022 147,5 mii lei · minim 2025 15,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 0 lei · 2025 86,3 mii lei · maxim 2024 94,1 mii lei · minim 2020 −1,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2024 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 15.572 lei | 108.585 lei | 129.230 lei | 147.486 lei | 89.750 lei | 58.030 lei | 122.085 lei | — |
| Venituri totale | 15.572 lei | 134.493 lei | 129.230 lei | 147.834 lei | 89.834 lei | 58.147 lei | 122.865 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | -70.706 lei | 40.429 lei | 72.856 lei | 96.946 lei | 68.248 lei | 58.804 lei | 42.840 lei | — |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 86.278 lei | 94.064 lei | 56.374 lei | 49.839 lei | 20.646 lei | 0 lei | 78.796 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.249 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 86.278 lei | 94.064 lei | 56.374 lei | 49.839 lei | 20.646 lei | -1.249 lei | 78.796 lei | 0 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 183.335 lei | 191.121 lei | 198.468 lei | 123.064 lei | 61.036 lei | 105.516 lei | 81.907 lei | — |
| Datorii | 79.586 lei | 79.586 lei | 74.782 lei | 55.754 lei | 43.565 lei | 32.664 lei | 5.680 lei | 0 lei |
| Capitaluri proprii | 103.749 lei | 111.535 lei | 123.686 lei | 67.310 lei | 17.471 lei | 72.852 lei | 76.227 lei | 0 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PRINT COLORS REFRESH S.R.L.-D. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PRINT COLORS REFRESH S.R.L.-D. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul PRINT COLORS REFRESH S.R.L.-D.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, județul Constanța (RÂNDUNELELOR, nr. 12, bl. 4SUD, sc. B, et. 4, ap. 19, PARTEA I, CAMERA NR. 2); numărul de înmatriculare e J|13|2363|2018, din 25.08.2018.
Ce cifră de afaceri a avut PRINT COLORS REFRESH S.R.L.-D. în 2025?
15.572 lei, cu 86% sub 2024 (108.585 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 86.278 lei.
De unde vin datele despre PRINT COLORS REFRESH S.R.L.-D.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.