ANCORE CONFISERIE S.R.L.

ANCORE CONFISERIE S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 39774228. Cifră de afaceri 2024: 721.117 lei, 9 salariați. Date ONRC, MF,

Registru

CUI
39774228
Denumire
ANCORE CONFISERIE S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|38|131|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
22.01.2019
Sediu
Floreasca, nr. 169, et. 6, CAMERA NR. 12, București Sectorul 1, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 3
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 3
  • 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase · rev. 3
  • 3524 Depozitarea gazelor, ca parte a serviciilor de furnizare · rev. 3
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
Arată toate (46)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
  • 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
  • 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 3
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
  • 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
  • 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
  • 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea · rev. 3
  • 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
  • 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
  • 4761 Comerț cu amănuntul al cărților · rev. 3
  • 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
  • 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive · rev. 3
  • 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
  • 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. · rev. 3
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
  • 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice · rev. 3
  • 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice · rev. 3
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
  • 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
  • 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 3
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
  • 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3
  • 5224 Manipulări · rev. 3
  • 5611 Restaurante · rev. 3
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
TRANSFER(SOSIRE)

Financiar · 2018–2024 · 7 bilanțuri

Financiar · 2018–2024 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 721.117 lei (+299% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2021 13,5 mii lei · 2024 721,1 mii lei · maxim 2024 721,1 mii lei · minim 2021 13,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2018 −251 lei · 2024 −309,1 mii lei · maxim 2018 −251 lei · minim 2023 −510,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2020 2 · 2024 9 · maxim 2024 9 · minim 2020 2.

Indicator2024202320222021202020192018
Activitate
Cifră de afaceri netă721.117 lei180.528 lei45.164 lei13.478 lei———
Venituri totale741.529 lei200.873 lei65.639 lei72.695 lei19.439 lei0 lei0 lei
Cheltuieli totale1.032.177 lei709.373 lei334.709 lei261.381 lei145.957 lei25.142 lei251 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă309.121 lei510.305 lei269.521 lei188.821 lei126.518 lei25.142 lei251 lei
Rezultat net-309.121 lei-510.305 lei-269.521 lei-188.821 lei-126.518 lei-25.142 lei-251 lei
Bilanț
Active totale322.680 lei208.922 lei202.310 lei205.883 lei360.832 lei201.612 lei1.149 lei
Datorii1.690.073 lei1.247.589 lei710.338 lei423.729 lei331.797 lei226.620 lei1.200 lei
Capitaluri proprii-1.429.479 lei-1.120.358 lei-609.868 lei-340.347 lei-151.526 lei-25.008 lei-51 lei
Oameni
Număr mediu de salariați96552——

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este ANCORE CONFISERIE S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, ANCORE CONFISERIE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul ANCORE CONFISERIE S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (Floreasca, nr. 169, et. 6, CAMERA NR. 12); numărul de înmatriculare e J|38|131|2019, din 22.01.2019.

Ce cifră de afaceri a avut ANCORE CONFISERIE S.R.L. în 2024?

721.117 lei, cu 299% peste 2023 (180.528 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 309.121 lei.

Câți salariați are ANCORE CONFISERIE S.R.L.?

9 salariați în medie în 2024 (6 în 2023), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre ANCORE CONFISERIE S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.