VLAD VISION S.R.L.

VLAD VISION S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Baia Mare, Maramureș, CUI 39767174. Cifră de afaceri 2025: 1.790.046 lei, 13 salariați. Date ONRC, MF, ANA

Registru

CUI
39767174
Denumire
VLAD VISION S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|24|1243|2018
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
21.08.2018
Sediu
VICTORIEI, nr. 150K, Municipiul Baia Mare, Maramureș
Activități autorizate (CAEN)
  • 8621 Activități de asistență medicală generală · rev. 3
  • 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 3
  • 8623 Activități de asistență stomatologică · rev. 3
  • 8691 Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale · rev. 3
  • 8694 Activități ale infirmierelor și moașelor · rev. 3
  • 8695 Activități de fizioterapie · rev. 3
Arată toate (7)
  • 8697 Servicii de intermediere pentru servicii medicale, stomatologice și pentru alte servicii referitoare la sănătatea umană · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.790.046 lei (+29% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2020 54,6 mii lei · 2025 1,8 mil. lei · maxim 2025 1,8 mil. lei · minim 2020 54,6 mii lei.

Rezultat net (lei): 2018 −40 lei · 2025 85,4 mii lei · maxim 2023 448,3 mii lei · minim 2020 −40,4 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2020 3 · 2025 13 · maxim 2025 13 · minim 2020 3.

Indicator20252024202320222021202020192018
Activitate
Cifră de afaceri netă1.790.046 lei1.386.683 lei1.012.101 lei318.805 lei215.493 lei54.604 lei——
Venituri totale1.808.907 lei1.391.582 lei1.034.378 lei352.461 lei238.017 lei79.475 lei0 lei0 lei
Cheltuieli totale1.709.112 lei1.006.316 lei575.974 lei290.855 lei230.136 lei119.349 lei12.451 lei40 lei
Rezultat
Profit net85.409 lei343.666 lei448.283 lei58.418 lei5.726 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei40.420 lei12.451 lei40 lei
Rezultat net85.409 lei343.666 lei448.283 lei58.418 lei5.726 lei-40.420 lei-12.451 lei-40 lei
Bilanț
Active totale1.768.058 lei1.369.478 lei543.074 lei345.256 lei337.437 lei338.868 lei324.193 lei160 lei
Datorii1.076.193 lei991.287 lei83.558 lei333.823 lei384.422 lei391.579 lei336.484 lei0 lei
Capitaluri proprii464.848 lei378.191 lei459.516 lei11.433 lei-46.985 lei-52.711 lei-12.291 lei160 lei
Oameni
Număr mediu de salariați13108643——

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este VLAD VISION S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, VLAD VISION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul VLAD VISION S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Baia Mare, județul Maramureș (VICTORIEI, nr. 150K); numărul de înmatriculare e J|24|1243|2018, din 21.08.2018.

Ce cifră de afaceri a avut VLAD VISION S.R.L. în 2025?

1.790.046 lei, cu 29% peste 2024 (1.386.683 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 85.409 lei.

Câți salariați are VLAD VISION S.R.L.?

13 salariați în medie în 2025 (10 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre VLAD VISION S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.