THERMO STRONG SORIN.M S.R.L.

THERMO STRONG SORIN.M S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Băleni, Comuna Băleni, Galați, CUI 39766047. Cifră de afaceri 2025: 973.763 lei, 3 salariați. Date ONRC

Registru

CUI
39766047
Denumire
THERMO STRONG SORIN.M S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|17|1156|2018
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
21.08.2018
Sediu
Grădinița Veche, nr. 4, Sat Băleni, Comuna Băleni, Galați
Activități autorizate (CAEN)
  • 2223 Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții · rev. 2
  • 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
Arată toate (19)
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
  • 5210 Depozitări · rev. 2
  • 5224 Manipulări · rev. 2
  • 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 973.763 lei (-16% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2018 25,4 mii lei · 2025 973,8 mii lei · maxim 2024 1,2 mil. lei · minim 2018 25,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2018 409 lei · 2025 7,2 mii lei · maxim 2024 94,2 mii lei · minim 2018 409 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 2 · 2025 3 · maxim 2023 3 · minim 2022 2.

Indicator20252024202320222021202020192018
Activitate
Cifră de afaceri netă973.763 lei1.165.808 lei1.080.254 lei563.480 lei198.793 lei80.160 lei46.050 lei25.411 lei
Venituri totale995.459 lei1.207.533 lei1.132.385 lei642.060 lei198.794 lei80.160 lei46.050 lei25.411 lei
Cheltuieli totale984.431 lei1.085.759 lei1.040.949 lei563.911 lei175.705 lei70.251 lei39.878 lei24.240 lei
Rezultat
Profit net7.179 lei94.171 lei81.810 lei72.691 lei17.245 lei7.679 lei4.790 lei409 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net7.179 lei94.171 lei81.810 lei72.691 lei17.245 lei7.679 lei4.790 lei409 lei
Bilanț
Active totale788.285 lei529.438 lei329.073 lei223.767 lei53.983 lei13.734 lei7.210 lei4.251 lei
Datorii509.789 lei258.122 lei151.928 lei128.432 lei31.339 lei656 lei1.811 lei3.642 lei
Capitaluri proprii278.496 lei271.316 lei177.145 lei95.335 lei22.644 lei13.078 lei5.399 lei609 lei
Oameni
Număr mediu de salariați3332————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este THERMO STRONG SORIN.M S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, THERMO STRONG SORIN.M S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul THERMO STRONG SORIN.M S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Băleni, Comuna Băleni, județul Galați (Grădinița Veche, nr. 4); numărul de înmatriculare e J|17|1156|2018, din 21.08.2018.

Ce cifră de afaceri a avut THERMO STRONG SORIN.M S.R.L. în 2025?

973.763 lei, cu 16% sub 2024 (1.165.808 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 7.179 lei.

Câți salariați are THERMO STRONG SORIN.M S.R.L.?

3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre THERMO STRONG SORIN.M S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.